Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Oskarek89

-Uchodźców przyjmij - tu faktycznie #!$%@?ą nam się.
-Żydom zapłacić- tylko Żydzi chcą od nas kasy nikt nam nie nakazuje tego płacić i nie straszy.
-od Niemca kasy nie rzadaj - z tego co wiem to nikt nie mówi nam że nie wolno, raczej każdy wie, że to są idiotyczne rządania i woli machać ręką
@Oskarek89: Chochoł taki, że głowa mała, ale ja odniosę się tylko do Puszczy bo to bliski mi temat- i bardzo dobrze, że nie pozwalają wycinać bo działania rządu to zwyczajnie szkodzenie naszej przyrodzie.
@Keert: Do ubeków najbliżej mafii rządzącej, byli komuniści i ich metody są bardzo gorąco witane w resortach siłowych. Trwa odbudowa modelu władzy z PRL, jedyne co się zmienia to elewacja ideologiczna. Najgorszy gatunek ludzki powychodził przez te lata z ukrycia jak łój ze ściśniętego nosa - sami się ujawnili biorąc ochłapy z ręki neobolszewików, więc łatwiej będzie nam oczyścić Naród z tych mentalnych komuchów i zbudować kraj od nowa.
nie mnie pytał, a po drugie PO dla mnie jest skreślona za zgodę na przyjęcie nielegalnych imigrantów a potem wmawianie w telewizji że oni się nie zgadzali i to DZIĘKI NIM XD nie ma ich tu


@Oskarek89: to nie do końca prawda, bo PO zgodziła się na udział Polski w systemie relokacji, ale z limitem osób i przyjmowania ich na naszych warunkach - co zresztą zaczęto realizować, bo do Grecji, JUŻ