Wpis z mikrobloga

@Dyktus: Możesz wejść i jak przyjdzie pisowski policjant cię skuć to mówisz mu że jesteś ojcem ale czujesz się matką bo słyszałeś o gender w telewizji, później pozywasz policjanta że wogóle śmiał śmieć sobie pomyśleć że jesteś ojcem a nie matką i wygrywasz od państwa milionowe odszkodowanie i przeprosiny w wyborczej.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: ;) spoko, kumam że żartujesz. Ja też będę wbijać i będę miał w dupie ten napis ale chodzi mi o jedną inną rzecz. Gdyby tam napisać pokój ojca z dzieckiem to wiesz jaki szum podniosłyby feministki i niektóre różowe? Nie mówię, że wszystkie kobiety bo niektóre też miałyby wywalone i by wchodziły pomimo napisu "ojciec z dzieckiem".
  • Odpowiedz
@Dyktus: Zdarza się niestety. Tak samo przewijaki tylko w damskich przebieralniach na basenie. W ogóle jak szatnie są osobne to dla faceta pójście z kilkuletnią córką to musi być wyzwanie - albo córka napatrzy się na fruwające ptaszki w męskiej szatni albo facet wyjdzie na zboczeńca jak pójdzie z córką do damskiej ( ͡º ͜ʖ͡º) Masakra
  • Odpowiedz
@yourvictim: No z tym się spotkałem na basenie, że jeden pan nie miał w ogóle wstydu przy dziecku. Gość który przyszedł z córką zwrócił mu uwagę.
No a jak dziecko chodzi na basen takie malutkie, bo już może to jak idzie z ojcem to czemu on ma mieć utrudnione przebieranie bo nie ma przewijaka -.-
  • Odpowiedz
@yourvictim:

W ogóle jak szatnie są osobne to dla faceta pójście z kilkuletnią córką to musi być wyzwanie - albo córka napatrzy się na fruwające ptaszki w męskiej szatni albo facet wyjdzie na zboczeńca jak pójdzie z córką do damskiej


Ja to zawsze brałem dla niepełnosprawnych przebieralnię jak szedłem z dzieciakami. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@yourvictim: Na basenie to faktycznie problem, idę z córkami do męskiej szatni. Ale w centrach handlowych nieraz byłem w damskich toaletach, nikt się nie oburzał
  • Odpowiedz
@Dyktus: nazywa się to pokojem matki z dzieckiem, bo pierwotnie powstawały po to, by kobiety mogły karmić piersią w spokoju a nie na oczach tłumu ludzi. Teraz w takich pokojach są podgrzewacze, mikrofalówki. Tata z dzieckiem też jest mile widziany :P
  • Odpowiedz
@Dyktus: nie uwierzysz, ale ojciec z dzieckiem też może skorzystać z takiego pokoju. Trochę czepianie się jak w Kanadzie o zwroty on/ona. Teraz mamy nowoczesny świat i nawet nie do końca wiadomo patrząc na człowieka czy to ojciec czy matka i czy to się za 3 minuty nie zmieni, także nie ma się co czepiać takich napisów
  • Odpowiedz
@yourvictim: Jak jest taka opcja to trza brać. Najczęściej jest spokój. Zdarzają się inni rodzice z dziećmi, ale nie ma tłumu facetów, czy tłumu babeczek i nikt się nie czepia.

Problem z napisem "Pokój matki z dzieckiem" nie jest problemem napisu samego w sobie (bo mi nigdy nikt nie robił wyrzutów, że tam z dzieckiem wchodziłem), ale tego, że ktoś może go wziąć dosłownie i nie chcieć wpuścić ojca z dzieckiem
  • Odpowiedz