Wpis z mikrobloga

#wroclaw #oszukujo

Cześć!
Przydarzyła mi się przykra sytuacja i chciałem was trochę ostrzec we #wroclaw .
Znalazłem z dziewczyną fajną ofertę kawalerki na olx.pl. Skontaktowaliśmy się z "właścicielem". Gość powiedział, że to mieszkanie z ogłoszenia już jest zajęte, ale ma jeszcze inne na ulicy Gwieździstej 6. Pojechaliśmy tam od razu, gość pokazał nam mieszkanie powiedział co i jak. Oferta była tak dobra, że się zdecydowaliśmy koszt to 1000 zł kaucja oraz 1300 czynszu w tym wliczone rachunki. Podpisaliśmy umowę. Posługiwał się swoim dowodem, morda się ze zdjęciem zgadzała. Zapłaciliśmy za wszystko dostaliśmy klucze i git, miał się kontaktować następnego dnia bo chciał zabrać jakieś rzeczy z mieszkania do siebie i to tyle. Ja byłem w pracy więc moja dziewczyna miała czekać na jego odpowiedź, okazało się, że ma wyłączony telefon, pojechaliśmy tam jak najszybciej się dało, około godz 19. Zamki w drzwiach zostały zmienione. Popytaliśmy sąsiadów i jeden facet potwierdził, że ktoś ok godziny 15:00 wymieniał zamki bo były dziury w drzwiach. Sprawę zgłosiliśmy na policję, być może nie jesteśmy jedyni.. uważajcie.
  • 167
WIELKI UPDATE
Właśnie wróciłem spod mieszkania
Rozmawiałem z sąsiadami i w tym momencie z tego nieszczęsnego mieszkania zaczyna ktoś wychodzić, myślę wtf.. szczęka mi opadła.Wyszła jakaś kobieta, ona w szoku ja w szoku, opowiedziałem jej sytuacje a ona mówi że ona razem z koleżanką wynajęły ten apartament na dwie noce i dała mi ulotkę od firmy z którą to załatwiła. Ale powiedziała że zadzwoni do faceta z którym to załatwiała bo się
Plus to że gdy oszust odbierał klucze do mieszkania był wcześniej w okolicznym sklepie więc jesteśmy umówieni na rozmowe z kierownikiem na jutro bo może debil płacił kartą .


@mOzdzierz: nagranie z kamery kasuje się po max 30 dniach, tzn nadpisuje się. By je wyrwać to zazwyczaj trzeba z policją a policja i tam ma wszystko w dupie wiec musicie sie spieszyc