Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bez okazji kupiłem dziś dziewczynie 0.5l czystej po to aby napić się wieczorem razem z nią. Generalnie ona mało pije alkoholu a jak zdarzy się to babskie karmi 0 alkoholowe, jakieś piwa smakowe itd. Ja ją do niczego nie zmuszam ale chciałem napić się czystej w jej towarzystwie i jak ona chce to poczęstuje . I jej mówie na początku że kupiłem bo chcę napić się wieczorem, miło spędzić czas i ona również może zrelaksować się przy kieliszku. Ona tak na mnie patrzy z zdziwiniem i pyta co robię. To mówię to co wcześniej a ona co ty kombinujesz co ty robisz itp. Lekko już zdenerwowałem się i głośniej powiedziałem że chcę tylko napić się. Wtedy zaczęła się inba no #!$%@? mać ludzie o takie coś robić awanture... Krzyczenie że co ja #!$%@?, że chcę ją upić i wykorzystać hahaha no takie gadanie. Mówie jej że #!$%@? chce się tylko napić a ona zaczęła wymyślać że co ja alkoholik jestem że chcę ją upić i przelecieć... Normalnie ręce mi opadły i siedzę w drugim pokoju i popijam samemu a ona obrażona siedzi wielka księżniczka #!$%@? mać. #logikarozowychpaskow over 9000 i wymyślanie problemów gdzie ich nie ma. Facet chce dobrze zrobić ale babie nie dogodzisz bo zawsze jest #!$%@? ALE i z dupy problem w jej głowie .

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 156
@Perkotka no nie wiem mi sie jakos wyklucza stwierdzenie 'kupiłem dla niej wódkę tak bez okazji' z 'chcialem się tylko napic w jej towarzystwie' xD

Jak było to nie wiemy i sie nie dowiemy, moglo być tak ze rzeczywiscie zrobila afere jak robił sobie drinka ( co w sumie nie wiem jak odbierac bo jakby moj niebieski przyszedl po pracy, usiadl na sofie i postawil przed sobą pol litra i zaczal to
Mógłbyś nawet przynieść bańkę ruskiej berbeluchy, dziewczyna nie powinna robić żadnej afery. Jeśli nie lubi/nie ma ochoty to po prostu to mówi. Robiemie afery przez takie pierdoły dobrze nie świadczy. Związki kojarzą mi się z luzem. Luźnym podejściem do wielu tematów. Jakimś wewnętrznym uczuciem porozumienia - a gdy coś nie pasuje - załatwienim problemu żartem bez cwaniakowania. Chyba, że jesteś alkusem ale daje ci kredyt zaufania OPie :)
@TheMan: plusik. jednakze ja tu savior vivrem co nie urazi nawet wytwornej damy, a ty sie nabijasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
pizniej hurdur rozowe ksiecia szukaja i nie maja. niektore dosc eleganckie zachowania nic was nie kosztuja zachodu, a pozwola sie rozowym czuc wyjatkowo. Warto czasem sprobowac zablysnac kultura i romantyzmem tych szanrych nudnych prostackich czasach.
kupiłem dziś dziewczynie 0.5l czystej po to aby napić się wieczorem razem z nią


@AnonimoweMirkoWyznania: kupujesz 0,5 lasce, która pije piwo smakowe od święta? xDDDDD
mogłeś wykazać się kreatywnością, kupić składniki na jakieś fajne drinki, powiedzieć jej że dziś będziesz jej barmanem, no cokolwiek, a nie "o kochanie dziś będziemy pić czystą z kieliszków, wiem że praktycznie nie pijesz alkoholu, ale stwierdziłem, że dziś żeby było miło to się napijemy" xDDDDDDDDDDD