Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bez okazji kupiłem dziś dziewczynie 0.5l czystej po to aby napić się wieczorem razem z nią. Generalnie ona mało pije alkoholu a jak zdarzy się to babskie karmi 0 alkoholowe, jakieś piwa smakowe itd. Ja ją do niczego nie zmuszam ale chciałem napić się czystej w jej towarzystwie i jak ona chce to poczęstuje . I jej mówie na początku że kupiłem bo chcę napić się wieczorem, miło spędzić czas i ona również może zrelaksować się przy kieliszku. Ona tak na mnie patrzy z zdziwiniem i pyta co robię. To mówię to co wcześniej a ona co ty kombinujesz co ty robisz itp. Lekko już zdenerwowałem się i głośniej powiedziałem że chcę tylko napić się. Wtedy zaczęła się inba no #!$%@? mać ludzie o takie coś robić awanture... Krzyczenie że co ja #!$%@?, że chcę ją upić i wykorzystać hahaha no takie gadanie. Mówie jej że #!$%@? chce się tylko napić a ona zaczęła wymyślać że co ja alkoholik jestem że chcę ją upić i przelecieć... Normalnie ręce mi opadły i siedzę w drugim pokoju i popijam samemu a ona obrażona siedzi wielka księżniczka #!$%@? mać. #logikarozowychpaskow over 9000 i wymyślanie problemów gdzie ich nie ma. Facet chce dobrze zrobić ale babie nie dogodzisz bo zawsze jest #!$%@? ALE i z dupy problem w jej głowie .

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 156
@AnonimoweMirkoWyznania: na drugi raz kup lekkie nie slodkie i nie za mocno wytrawne wino. w cenie pol litra kupisz juz cos lepszego niz siarkowy koszyk dziadunia. kup tez kieliszki do wina i na jej oczach otworz butelke i nalej jej i sobie 1/3 kieliszka. podaj jej. mozesz bez pytania. jak babeczka nie abstynentka i nie w ciazy to wypije. Dluzsza chwile po tym jak wypije spytaj czy chce jeszcze kieliszek. jak
@AnonimoweMirkoWyznania: na drugi raz kup lekkie nie slodkie i nie za mocno wytrawne wino. w cenie pol litra kupisz juz cos lepszego niz siarkowy koszyk dziadunia. kup tez kieliszki do wina i na jej oczach otworz butelke i nalej jej i sobie 1/3 kieliszka. podaj jej. mozesz bez pytania. jak babeczka nie abstynentka i nie w ciazy to wypije. Dluzsza chwile po tym jak wypije spytaj czy chce jeszcze kieliszek.


@
@AnonimoweMirkoWyznania też bym się #!$%@? obraził jakbyś pół litra na dwóch przyniósł

A tak na serio, jeśli twoja kobieta nie pije alkoholu to często takie osoby mają przeświadczenie że wódkę piją tylko alkoholicy, że "walenie" wódy to patologia, skąd się to bierze, nie wiem, zapewne z łatwiejszego podzielenia świat na czarno-biało gdzie są tylko niepijący albo alkoholicy, takim nic niestety nie powiesz.

Najwyżej możesz powiedzieć że chcesz zrobić dzisiaj zrobić kolację ala