Wpis z mikrobloga

Wiem, że na wykopie dostałbym więcej plusów, gdybym napisał, że poszedłem na dziwki (tu zwane divami xd), ale ja postanowiłem pójść na... kurs tańca. Sam, z ulicy (szczerze to pierw zapytałem koleżankę z prośbą o polecenie czegoś :)), mając zerowe umiejętności. Po co? Bo warto, przynajmniej mam taką nadzieję. Poczuć się pewniej, oswoić z kobietami, znać jakieś tam podstawowe kroki. Przyjemność ta do najtańszych nie należy, ale i tak wychodzi 5-10 razy taniej niż wspomniane wyżej panny lekkich obyczajów, a godność pozostaje nienaruszona :) Wczoraj była pierwsza lekcja - podeptane stopy, dużo niepowodzeń, problemy z wyczuciem innej osoby, było tragicznie xd ale za 5 miesięcy mam nadzieję, że będzie spoko :) Było kilka wolnych dziewczyn więcej, więc serio nie bójcie się, popytajcie koleżanki, które tańczą czy polecają jakieś szkoły i ruszajcie, nawet jak jesteście sami, może wam się uda kogoś poznać. Teraz jak debil powtarzam kroki w pokoju xd


#taniec #wygryw #coolstory #takaprawda #gorzkiezale #feels
  • 148
  • Odpowiedz
bo mam wrażenie, że nieważne jak bardzo będę starał się być lepszy, to zawsze dostanę obuchem w łeb


@fortheworld: najprawdopodobniej tak, zanim zauważysz jakiekolwiek rezultaty minie kilka lat pracy i kilkanaście tysięcy wydanych a to tylko w przypadku jeśli znajdziesz sensowną szkołę i kurs na którym nie ma wyśmiewania się z gorszych.
Chodzenie 2 razy w tygodniu nic nie da bo pomiędzy kursami zapomnisz co było wcześniej, sens ma tylko chodzenie
  • Odpowiedz
@fortheworld: fajnie, lubię jak facet dobrze tańczy. Tylko pamiętaj ze, przynajmniej dla mnie, jak już ogarniesz podstawowe kroki to najważniejsze jest załapanie dobrej zabawy i uśmiechu. Jak facet tańczy wyuczone kroki bez jakiejś tam dozy pasji i uśmiechu to już wole tańczyć z takim co nie zna żadnych kroków ale się dobrze bawi i trochę wyraża siebie.
  • Odpowiedz
@fortheworld propsuję taką postawę! Sama nie lubię tańczyć, ale wiem że często dziewczyny zapisują się na tańce żeby zapoznać kogoś pozytywnego :) Powodzenia w podbojach! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@inplaz
Zauważałem, że tu wszyscy są anty "divy" bo jak chcesz skorzystać to jesteś przegryw i to w dodatku brzydki. Bo przecież dziewczynę można poderwać i też będą seksy. A tak szczerze to więcej szacunku mam to takiej dziwki niż do panny która daje się zaliczyć za kilka drinków w barze i twierdzi, że się szanuje.
  • Odpowiedz
@fortheworld

Poczuć się pewniej, oswoić z kobietami


Fajnie, że chcesz tańczyć - tak trzymaj, ale żeby poczuć się pewniej i oswoić z kobietami to przede wszystkim przestań patrzeć na siebie jak na kogoś gorszego od kobiety, kogoś kto jest kobiecie coś winien, kogoś kto musi się oswajać i nabierać jakiejś wartości, żeby miał prawo się zbliżyć do nadboskiej istoty, której nie jesteś godzien. One nie mają niczego, czego nie masz Ty i
  • Odpowiedz