Wpis z mikrobloga

@Honor_PL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Chcemy zaprosić Was do testów flagowego smartfona – Honor 9. Model jest świetnie wykonany i urzeka designem. Do tego prezentuje bardzo dobre parametry: ma dużą pamięć (64 GB) i pojemną baterię, która umożliwia długą i intensywną pracę na jednym ładowaniu (3 200 mAh). Bardzo dobrą wydajność zapewniają m.in. pamięć RAM 4 GB i ośmiordzeniowy procesor Kirin 960, dzięki czemu uruchamianie i działanie aplikacji jest szybkie i płynne. Sporo frajdy zapewnia również aparat. No, ale (!) to jest nasza opinia. Dlategojesteśmy ciekawi, jakie będą Wasze wrażenia i opinie?

Na potrzeby "wykopowych" testów zarezerwowaliśmy dziewięć modeli Honor 9. Trafią w ręce dziewięciu osób, które – rzecz oczywista - będą zainteresowane testami, ale jednocześnie w przekonujący sposób wyjaśnią nam w komentarzach poniżej, dlaczego chcielibyście przetestować Honor 9? Co szczególnie interesuje Was w tym flagowcu? Z jakimi modelami innych marek chcielibyście porównać Honora?

Czekamy na Wasze komentarze poniżej do 29 stycznia. Potem będziemy potrzebować kilku dni, aby przeczytacz i wybrać dziewięciu testerów, do których wyślemy Honor 9.

#android #androiddev #honor #honor8 #honor7x #xiaomi #mi6 #mi5 #lenovo #asus #samsung #nokia #htc #oneplus #iphone #huawei #motorola #lg #sony #smartfon
HonorPL - @HonorPL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

C...

źródło: comment_vMzIouseiYsentIWonHc1BMIe9YztSzQ.jpg

Pobierz
  • 655
Dajcie mi!!!! Ja zawsze chciałem coś potestować... I na pewno wam nie oddam, ucieknę na Ukrainę, albo do Mołdawii i na pewno nie zwrócę telefonu. I co najważniejsze... Na 100% napisze tylko o jego dobrych stronach, a o jego wadach nawet nie wspomnę... Taki jestem. Jak reklama to reklama.
Oferuję przetestowanie smartfona w ekstemalnych warunkach na budowie.Założyłem się z moim kierownikiem budowy o to ile smartfon wytrzyma, on twierdzi, że nie dłużej niż tydzień. Telefon porównamy do MyPhone Hammer Plus, który pracuje na budowie już trzeci miesiąc.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawsze chciałem wiedzieć ile wytrzymają obecne telefony. Bardzo chciałbym zrobić mu parę testów wytrzymalosciowych. Zrzucanie z dwóch metrow Itp
@Honor_PL: bo chciałbym usunąć konto na tym Honorze 9 ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na poważnie to mam Honor 7 i każdemu go polecam. Chciałbym go porównać z dziewiątką i obiektywnie stwierdzić czy warto się przesiąść na dwa modele wyżej. W tym flagowcu interesuje mnie aparat, jakość rozmów oraz zachowanie telefonu gdy w tle mam uruchomionych dużo aplikacji.
@Honor_PL: Jako wieloletni użytkownik iPhone (obecnie 7), szukam jakiejś zmiany. Albo coś na Androidzie albo iPhone X. Podejmiecie wyzwanie, żeby przekonać mnie że wybór powinien paść na Honor 9? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chciałbym przetestować Honor 9 i porównać go do mojego obecnego telefonu czyli Samsunga Galaxy S8. Podczas użytkowania telefonu największy nacisk kładę na czas pracy na baterii, jakość muzyki, szybkość działania, prostą i intuicyjną obsługę, dobry aparat główny oraz aparat typu selfie. Mój S8 zapewnia mi wszystkie te wymienione rzeczy na najwyższym poziomie oraz uważam, że jest to smartphone idealny dla mnie. Chciałbym przekonać się czy Honor 9 mógłby go przebić. Telefonu użytkuje
@Honor_PL: Z chęcią przetestowałbym honora, ponieważ aktualnie jestem na kupnie nowego telefonu, a jakoś marka huawei nigdy mnie nie przekonywała do siebie co mogłoby się teraz zmienić ( ͡° ͜ʖ ͡°) S8 znam, lg g6 znam, xz premium znam- czas poznać honora. Najbardziej ciekawi mnie w nim aparat. Czy to półka s8 lub wyżej czy raczej g6.
@Honor_PL
Jestem fanem technologii, a mój obecny smartfon już prosi mnie o wcześniejszą emeryturę ;)
Jako programista gier mobilnych na pewno przetestuję jego działanie z najnowszymi wersjami silnika Unity, a także użytkowanie tego modelu z punktu widzenia developera. Telefon ten na pewno przyda się do testowania naszych najnowszych produkcji, więc jeśli wygram to ten konkretny egzemplarz przez okres trwania testów będzie miał więcej niż jednego użytkownika. Jestem także graczem toteż nie omieszkam
@Honor_PL: Nie będą owijać w bawełnę, jestem studentem i matka odcina mnie od hajsu za to, że nie mam średniej 4.6 i byłem nieklasyfikowany z jednego przedmiotu co wiąże się z opłatą 550zł na rzecz uczelni. Mój htc s8, który był przez bodajże 5-6 lat niezniszczalny nie przetrwał dobrego melanżu, gdzie jeden kolega trafił do szpitala po pobiciu przez patusa bo pytał się o wynik meczu(tego samego wieczoru dałem mu numer
@Honor_PL: wcześniej miałem dwa telefony z Windowsem, ale dla mnie ten system umarł. Kilka miesięcy temu zdecydowałem się na powrót do Androida. Wybór padł na Xiaomi. Byłem (i jestem) na tyle zadowolony, że w rodzinie i wśród znajomych pojawiło się kilka urządzeń ze stajni Xiaomi. Więc po co mi Honor, skoro do tej pory jestem bardzo zadowolony? Chce się przekonać, czy faktycznie #xiaomilepsze xD
@Honor_PL: W moim obecnym iPhone po raz drugi pada bateria i rozglądam się za czymś nowym. Jako że coraz mniej odpowiada mi polityka Apple (rosnące ceny, znikoma/brak innowacyjności) bardzo poważnie rozważam przesiadkę na Androida. Dłuższe przetestowanie takiego telefonu byłby dla mnie ciekawym doświadczeniem, możliwością bezpośredniego porównania konkurencyjnych obozów i sporym ułatwieniem przed podjęciem ostatecznej decyzji.
@Honor_PL: Aktualnie jest zawiedzionym użytkownikiem Samsunga S7 (bateria puchnie, znacznie stracił na pojemności baterii, serwis każe czekać, by się rozwalił i wtedy oddać) i szukam alternatywy. Miałem kiedyś Huaweia P9 (nie lite), tu zawiodło oprogramowanie i znaczne szumy na aparacie. Szukam alternatywy, ale nie mam już możliwości finansowych na kupowanie kolejnych flagowców w ciemno. Chętnie bym takowego przyjął i sprawdził, następnie napisał recenzję oceniając szczegółowo każdy aspekt tego urządzenia. ( ͡