Wpis z mikrobloga

@Honor_PL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Chcemy zaprosić Was do testów flagowego smartfona – Honor 9. Model jest świetnie wykonany i urzeka designem. Do tego prezentuje bardzo dobre parametry: ma dużą pamięć (64 GB) i pojemną baterię, która umożliwia długą i intensywną pracę na jednym ładowaniu (3 200 mAh). Bardzo dobrą wydajność zapewniają m.in. pamięć RAM 4 GB i ośmiordzeniowy procesor Kirin 960, dzięki czemu uruchamianie i działanie aplikacji jest szybkie i płynne. Sporo frajdy zapewnia również aparat. No, ale (!) to jest nasza opinia. Dlategojesteśmy ciekawi, jakie będą Wasze wrażenia i opinie?

Na potrzeby "wykopowych" testów zarezerwowaliśmy dziewięć modeli Honor 9. Trafią w ręce dziewięciu osób, które – rzecz oczywista - będą zainteresowane testami, ale jednocześnie w przekonujący sposób wyjaśnią nam w komentarzach poniżej, dlaczego chcielibyście przetestować Honor 9? Co szczególnie interesuje Was w tym flagowcu? Z jakimi modelami innych marek chcielibyście porównać Honora?

Czekamy na Wasze komentarze poniżej do 29 stycznia. Potem będziemy potrzebować kilku dni, aby przeczytacz i wybrać dziewięciu testerów, do których wyślemy Honor 9.

#android #androiddev #honor #honor8 #honor7x #xiaomi #mi6 #mi5 #lenovo #asus #samsung #nokia #htc #oneplus #iphone #huawei #motorola #lg #sony #smartfon
HonorPL - @HonorPL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

C...

źródło: comment_vMzIouseiYsentIWonHc1BMIe9YztSzQ.jpg

Pobierz
  • 655
@Honor_PL: Chciałbym dostać ten telefon do testów żeby dowiedzieć się czy jestem przeklęty. Mam już szóstego smartfona z niższej półki cenowej w przeciągu zaledwie 16 miesięcy. Nie wiedzieć czemu zawsze się coś psuje, chcę wiedzieć czy porządniejszy telefon, a za taki uważam Honor 9, zdejmie ze mnie te klątwę i będzie mi dobrze służył.
W telefonie podoba mi się jego wygląd i aparat. Porównywałbym do Samsunga S7 od przyjaciela
@Honor_PL: Od ponad 2 lat jestem posiadaczem Honora 7, więc chętnie zobaczyłbym jak wiele się zmieniło. Poza tym zawodowo zajmuję się testowaniem, więc mógłbym spojrzeć na sprzęt także pod kątem technicznej poprawności działania.
@Honor_PL: Przede wszystkim chciałbym testować działanie na baterii, bo jest to dla mnie ważna kwestia a dużo telefonów z Androidem ma ten problem. Oprócz tego ofc szybkość działania nieznanego mi procesora (zawsze miałem Snapdragony). Ciekaw jestem też nakładki Honorowej na Androida bo jestem ich (nakładek) wielkim przeciwnikiem ale że tak powiem "prove me wrong" ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo słyszałem o niej dużo dobrego. No i trochę
Jest kilka rzeczy, które chciałbym sprawdzić. Optymalizację systemu operacyjnego, jego wydajność w pracy i przy przełączeniu aplikacji, tryb nocny, system ui tuner, oraz jakość tłumaczenia. Czy telefon trzyma zasięg. Ważny jest też czas pracy na baterii i szybkość ładowania. Jak wygląda współpraca z urządzeniami Bluetooth. Z góry dziękuję(ʘʘ)
@Honor_PL: Chciałbym przede wszystkim przetestować Honor 9, jako zwykły nastolatek, który używa wielu aplikacji, korzysta z mediów społecznościowych. Szczególnie interesuje mnie w nim aparat ( bardzo dużo robię zdjęć, korzystam z aplikacji instagrama, czy snapchata). Porównałbym Honora min z Iphonem 6s, by zebrać jak najwięcej informacji i różnic.
@Honor_PL: Chciałbym przetestować Honora 9, ponieważ planuje kupno nowego telefonu, ponieważ mój LG G4 ledwo daje rade. Żyje dość "szybko" i czasami jestem po 14 godzin poza domem, więc telefon z wytrzymała baterią się przyda, a kota w worku nie chciałbym kupować. Robię jako Fotograf i myślę, że zawsze jakoś ładnie bym mógł przedstawić ten telefon w sesjach
Spotkałem człowieka co za grosz honoru nie miał. Gdybym my pokazał jak wygląda HONOR 9 to może by sobie taki kupił. Wstydu na dzielni by już nie robił.
Chciałbym przetestować Honor 9, bo mój pierwszy smartfon to Y635 z rodziny Huawei i mam go do dziś, choć ostatnio się zepsuł. Rozglądam się za czymś nowym, ale już nie tak budżetowym, abym nie musiał wybierać między niską ceną a miejscem na aplikacje, szybkością, słabszym aparatem i ekranem. W modelu Honor 9 nie ma kompromisów jeśli chodzi o parametry, a cena nie jest wygórowana. Ze szczególną ciekawością zerkam na aluminiową ramkę i
@Honor_PL:

Ponieważ mam jeden z większych portali o grach/sprzęcie w Polsce i z pewnością moim użytkownicy by byli również zainteresowani recenzją, wykonaliśmy już wiele testów sprzętu (zapewne blisko 500). Dodatkowo niedawno rozwalił mi się Samsung S7 na firmę i po latach przygody z tą firmą z wielu względów nie chce do niej wracać - szukam czegoś wytrzymałego is prawnego jak H9.
@Honor_PL: chciałbym przetestować tego telefona, bo wszystkie inne moje pozostałe mnie wkurzają niesamowicie. Mam Asusa, który wkurzył mnie zaraz po przyniesieniu do domu, bo okazało się, że nie ma możliwości korzystania z kart SD, chociaż ma slot kart SD. Mam LG G3, który od samego początku wkurzył mnie tym, że tydzień po kupnie dostał aktualizację androida i stał się wolnym i byle jakim szajsem. Ogólnie to szlag mnie trafia jak myślę
@Honor_PL: Czemu chciałabym przetestować Honora 9? Aktualnie używam Honora 8 w wersji Dual SIM, dzięki czemu nie muszę po powrocie z pracy szukać w torebce innego telefonu! A dla kobiety to niesamowite ułatwienie i mnóstwo zaoszczędzonego czasu w ciągu dnia :)
Wszystko mam pod ręką w jednym urządzeniu. Chętnie zobaczę, co przez czas pomiędzy premierami tych modeli poczyniliście.
Czy nowszy model zachwyci mnie równie mocno, co 8 i czy sprosta wszystkim
MisiuEvo - @Honor_PL: Czemu chciałabym przetestować Honora 9? Aktualnie używam Honora...

źródło: comment_soAroPxupAYuxzEEbg98VZ7ZPEKCFtc8.jpg

Pobierz
@Honor_PL: mam Nexusa 5x, który co tu kryć - trochę się zestarzał. Interesował mnie S8 ale w porównaniu z Nexusem jest on trochę za mały jednak. Rozglądam się za czymś innym, szybkim. Chętnie przetestuję Wasz sprzęt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obecnie posiadam honor 7, jestem bardzo zadowolony, największe wymagania stawiam co do aparatu fotograficznego, jestem fotografem amatorem, podobno w 9 aparat jest mega!
W 7 brakowało mi NFC, kilka razy by się przydał gdy zapomniałem portfela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mój aparat jest wodoszczelny -na prawdę na kilka sekund utopiłem 7'kę w wannie i jedynie przestał działać przycisk power, całe szczęście nie jest on niezbędny, wręcz niepotrzebny!
W