Wpis z mikrobloga

@Naxster:

> a) statusu biologicznego płodu


Oczywiście, że można go określić. Od zapłodnienia mamy do czynienia z człowiekiem, więc górna granica aborcji wynosi mniej więcej.... -1 tydzień ( ͡°
  • Odpowiedz
Proste, nie chcesz się złożyć na antykoncepcję, rodzi się dziecko, składasz się na 500+ i tu naprawdę nie trzeba być geniuszem intelektu, ale najwyraźniej tak proste logiczne rozumowanie cię przerosło


@xandra: Ja bym po prostu wolał żebyście się #!$%@? od moich pieniędzy, zasrani socjaliści

Chcecie się dymać? Kupujcie sobie gumki.
Chcecie gówniaka? To go
  • Odpowiedz
Oczywiście, że można go określić. Od zapłodnienia mamy do czynienia z człowiekiem


@Czesiek_God_Usopp: Jakiś przełom w badaniach biologicznych mnie ominął?

A dlaczego ja mam się składać na czyjeś 500+ bo komuś się zachciało figli i nie było pod ręką antykoncepcji?


@xandra: A czy jest opcja nie chcenia, ani płacenia na 500+, ani na czyjąś antykoncepcje?
  • Odpowiedz
@Naxster:

Albo zamiast filmiku, możesz spojrzeć tutaj

Komórkę jajową od momentu zapłodnienia nazywamy zarodkiem, ale nie ulega wątpliwości, że jest to człowiek.” prof. dr hab. med. Bogdan Chazan, specjalista krajowy w dziedzinie położnictwa i ginekologii, „Służba Życiu. Zeszyty Problemowe” nr 2/3/1999.

„Żywot człowieka rozpoczyna się w momencie poczęcia, to jest zapłodnienia i kończy się w momencie śmierci.” prof. zw. dr hab. med. Rudolf Klimek, członek Królewskiego Towarzystwa Lekarskiego w Londynie,
  • Odpowiedz
Także nie ma OGÓLNEGO granicy, kiedy jest się pełnoletnim ( ͡~ ͜ʖ ͡°).


@Czesiek_God_Usopp:
i nie ma ogólnej granicy legalności aborcji.

Za to we wszystkich (niemal) krajach europejskich pełnoletniość ma się od 18 lat, zaś alkohol to kwestia od
  • Odpowiedz
@Yolocaust: Ale ja nie do końca popieram 500+. Choć z pewnością jest potrzebne wielu rodzinom.

Sparafrazuję cię: nie mam zamiaru składać się na twoje leczenie. Chcesz się leczyć to się lecz prywatnie, i odwal się od moich pieniędzy zakichany kapitalisto. ( ) A że kiedyś możesz potrzebować operacji za 50-100 tys? Trudno, nie stać cię to wiadomo co...
I nie jestem socjalistką, gwoli ścisłości. Ale
  • Odpowiedz
Gumki muszą być, zmniejszają ryzyko sti/std. Profilaktyka jest tańsza, niż leczenie.


@arcxa: Też nie chodzi o to żeby się walić z kim popadnie xD
Jednakże antykoncepcja to antykoncepcja. Mogłaby być ogolnie tańsza to by może mniej pato było. Chociaż teraz przyciąga ich 500+ :(
  • Odpowiedz
Zwrócenie uwagi na antykoncepcję


@xandra: Zwróceniem uwagi na antykoncepcję powinna być edukacja, która jest w postulatach. I ja jestem 1000x na tak. Ale dlaczego refundacja? Co ma ona wspólnego z edukacją na temat antykoncepcji?
  • Odpowiedz
A co jeśli laska przed ślubem deklaruje chęć dziecka i dla faceta to warunek konieczny i po ślubie wpadną i łaska usunie. Może się facet z nią rozwieźć z orzeczeniem o jej winie?


@SzewskaPasja: W takiej sytuacji to nie tylko rozwód dostaniesz w sądzie, ale i anulują ci sakrament kościelny. Serio.
  • Odpowiedz
@Czesiek_God_Usopp: HAHAHAHAHAH XD
Już widziałem tę listę cytatów. O jej biedzie umysłowej świadczy fakt, ze jest tam Chazan

Po drugie:
"Rozwój dziecka zaczyna się nie w chwili jego urodzenia, lecz w momencie poczęcia."
Woda jest
  • Odpowiedz
@xandra: imho odkad chlopi sie polapali co i jak, to wlasnie wy, kobiety, jestescie dla euromarksistów kulturowych ploretariatem zastepczym, tak samo jak homoseksualisci i genderysci. Eurokraci podsycaja te tematyke, rozhustuja emocjonalnie cale spoleczenstwa, zeby skupiac uwage mas w jednym punkcie i zebyscie im pomagaly rozsadzac tabu, przesuwac granice. Dla tych ludzi liczy sie rewolucja, niezmiennie od jej powstania, a was wykorzystają i zostawią z dzieckiem. Nie chce tu pyskowac, ale
  • Odpowiedz
@anonimek123456: Widzisz, zwróciłaś uwagę, jak większość autorów wpisów tutaj. Sama antykoncepcja nie wywołałaby takiej reakcji. A z refundacją... Zresztą ceny leków są śmieszne, więc nikt nie myśli o tym poważnie.

@joyko: ...

@oreoo: Zmartwię cię, ważę w tej chwili 51kg przy 165 cm...

@Kerwis: LOL. Wstydź się za medalikarzy pod Jasną Górą, stare autobusy, fatalne odśnieżanie chodników nawet w centrum. Aaa! I za pielgrzymów,
  • Odpowiedz
@xandra: refundowaną antykoncepcję ahahha. Ja też chcę gumki za darmo. Durexy w #!$%@? drogie a dla studenta to paczka na miesiąc max xddd a potem, hmm, dupa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra: masz Ty rigcz? Protestować w Częstochowie chcesz? To kompletnie bez sensu, Częstochowa jako jedno z pierwszych miast w Polsce rozpoczęło kampanie in-vitro, prezydent Matyjaszczyk jest bardzo pro-kobiecy, takie protesty to możesz w Warszawie urządzać :D
  • Odpowiedz