Wpis z mikrobloga

@xandra: Miałaś słabych partnerów najwidoczniej, skąd wiesz ile kobiet jest zadowolonych? Po co w takim razie kobiety wiążą się z mężczyznami? W takim razie traktujesz swoją własną płeć przedmiotowo i to jeszcze jak, po twoich wypowiedziach wnioskuje że masz kobiety za k*rwy. Nie jestem uciśniony, jestem szczęśliwy w swoim życiu. Dla mnie seks nie jest najważniejszy, strasznie generalizujesz, argumenty masz tak z dupy jak króliczy bob. Jesteś strasznie wkurzającym trollem. Ciebie
  • Odpowiedz
@msd1618: No nie...

@Tukan_Marcin: To nie jest dziecko, tylko zarodek w zasadzie nawet jeszcze nie płód i wcale tego nie popieram. Max 8 tydzień, tyle wystarczy, żeby się zorientować, że jest się w ciąży. Pomijając oczywiście specyficzne przypadki.

@exo1: A kto powiedział, że polityka rządu jest właściwa? Kto najwięcej zyskuje na 500+? Patologia, mnożą się jak króliki, bezmyślnie. Pełno zasmarkanych bachorów, niekochanych i zaniedbanych plącze się po ulicy, która
  • Odpowiedz
@xandra: Zwracałaś kiedyś komuś na wykopie uwagę, cytuję: "grzeczniej do różowego". Zmieniły się poglądy czy to typowy dla wielu "feministek" objaw hipokryzji - "tam gdzie mamy więcej, niech tak zostanie; tam gdzie mało - dajcie równo albo więcej!"?
  • Odpowiedz
Kto chce częściej seksu? My czy wy? No to zobaczymy jak się na chłopców przerzucacie z konieczności... ( )


@xandra: ewidentnie uważasz swoją pipkę za największą broń jak typowa feministka.

Ale zarówno refundowana antykoncepcja jak i 500+ jest z twoich podatków/składek. Dolicz to tego refundowanie: badania prenatalne, poród, koszty urlopu macierzyńskiego, wykształcenie takiego dziecka itd.


@xandra: co za głupoty. Chcesz ograniczać ilość urodzonych dzieci i
  • Odpowiedz
@xandra: Komentuje bo jeśli te demonstracje się powiodą i takie ustawy wejdą w życie to uderzy to wtedy w wielu ludzi, mam prawo nie zgadzać się z niektórymi kwestiami, gwarantuje mi to konstytucja, demokracja. Ja też mogę Ci napisać wyniki badań jakie tylko chcesz. Naucz się czytać i rozumieć innych, zgadzać się nie musisz, prowadź konstruktywną dyskusję a nie odwracasz kota ogonem. Ty byś chciała facetów po prostu zdegradować do roli
  • Odpowiedz
@instalacja: Staram się być grzeczna mimo ataków i nikomu nie ubliżam. I NIE JESTEM feministką.

@Non_vincere_te: Damskie wdzięki są największą bronią od zarania świata, to raz, kto powiedział, że mam się zgadzać z polityką rządu w państwie, gdzie obywatele są dymani przez każdy urząd na każdym kroku, to dwa? Opieka zdrowotna to kpina, zarobki śmieszne. I nie jestem feministką. To trzy.

Komentuje bo jeśli te demonstracje się powiodą i takie
  • Odpowiedz
@joyko: Tabletki refundowane dostępne dla każdej kobiety, nastolatki, aby zmniejszyć ryzyko wpadki. I nie, nie chodzi tu tylko o cenę, bo ta jest śmieszna, tylko bardziej o efekt edukacyjny.
  • Odpowiedz