Wpis z mikrobloga

Drogie #rozowepaski z #czestochowa o 17 na Biegana protest kobiet. Postulaty: m.in. dostęp do zabiegu przerwania ciąży do 12. tygodnia, refundowaną antykoncepcję oraz edukację seksualną w szkołach. A więc nie przewiduje nic rewolucyjnego, to raczej europejski standard. Ja się wybieram.

#gownoburza za 3, 2, 1...
#protestkobiet #kobiety #prawakobiet
xandra - Drogie #rozowepaski z #czestochowa o 17 na Biegana protest kobiet. Postulaty...

źródło: comment_qagkL0e6WbJ8vsNHpEksNytV35cwD6VK.jpg

Pobierz
  • 409
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Naxster:

12 to ostateczna granica


Zajebiście, to czekam aż holendrzy zmienią prawo, albo Singer odszczeka że po urodzeniu nie następuje w zasadzie żadna zmiana w statusie moralnym płodu.

A narazie te wasze górne granicę to sobie można a kant d--y potłuc XDDDDDD
  • Odpowiedz
@Naxster: Nie wyjaśnię, bo to nie ma żadnego związku.

Poczytaj sobie o błędzie logiczny zwanym "false analogy`" bo nagminnie go teraz używasz a ja nie będę pracował na błędnym rozumowaniu.

Granica pełnoletności, NIJAK, ale to kompletnie NIJAK
  • Odpowiedz
@Gerard_z_Libii: zauważ tylko, że dostęp do darmowej p----------y zmniejszył by przyrost wsród patologii ew. nastolatek, które np. boją się kupić prezerwatyw (okej, głupie, tak samo jak 14 letnie dzieci uprawiające s--s, które mają dzieci), w warstwę "średnią" to nie godzi, ale jest szansa, że takie osoby chociaż jeden raz by się zastanowiły nad użyciem skoro i tak mają darmowe.
  • Odpowiedz
@Czesiek_God_Usopp: Brawo wstąpiłeś poziom wyżej w rozmowie. Już nie zgrywasz kompletnego skretyniałego debila i przyznajesz, że granice dokonania aborcji zależą od:

a) statusu biologicznego płodu

b) moralnego aspektu dokonania aborcji na płodzie dziecka w jakimś okresie ciąży


Jeszcze trochę pomyślisz, wykoncypujesz, że granice pełnoletności czy trzeźwości istnieją, bo w gradientowym spektrum nigdy nie znajdzie się jakiejkolwiek granicy i jakąś trzeba ustalić dla działań w rzeczywistości. I będziesz wiedział dlaczego 8
  • Odpowiedz
@macgajster: czemu piszesz przestańcie? gdzie napisałam, że byłam na chociaż jednym takim wydarzeniu?
Ale walczą o możliwość, nie o obowiązek aborcji, więc kobiet akurat tym nie krzywdzą, że dają im MOŻLIWOŚĆ
  • Odpowiedz
przecież to oczywiste XDDDDD nie wiesz, że równość jest wtedy, kiedy kobiety mają przywileje a mężczyźni są dyskryminowani? XDDDD


@mkarweta: No to chyba jeśli formy antykoncepcji byłyby refundowane (nawet jeśli tylko te typu tabletki, spirale, plastry) to wtedy nie będzie trzeba kupować gum.
Wiec i tak duża wygoda.
  • Odpowiedz
@xandra: refundowana antykoncepcja XD jak Cię nie stać na ruchanie to tego nie rób, nie dość że na 500+ muszę dawać, to jeszcze patusom bezpieczny s--s fundowac XD, gardze socjalizmem.
  • Odpowiedz
@loczyn: Idźmy tym torem myślenia. A dlaczego ja mam się składać na czyjeś 500+ bo komuś się zachciało figli i nie było pod ręką antykoncepcji? Hę? Poza tym to nie o to chodzi. Czytaj niżej.

@TheSjz3: Głównie chodzi o efekt edukacyjny a nie 4 do 20 zł miesięcznie geniuszu.
  • Odpowiedz