Wpis z mikrobloga

Drogie #rozowepaski z #czestochowa o 17 na Biegana protest kobiet. Postulaty: m.in. dostęp do zabiegu przerwania ciąży do 12. tygodnia, refundowaną antykoncepcję oraz edukację seksualną w szkołach. A więc nie przewiduje nic rewolucyjnego, to raczej europejski standard. Ja się wybieram.

#gownoburza za 3, 2, 1...
#protestkobiet #kobiety #prawakobiet
Pobierz xandra - Drogie #rozowepaski z #czestochowa o 17 na Biegana protest kobiet. Postulaty...
źródło: comment_qagkL0e6WbJ8vsNHpEksNytV35cwD6VK.jpg
  • 409
@GrammarNazi: Teoretycznie tak, za antykoncepcją na pewno. Co do aborcji, głównym przesłaniem jest sytuacja życiowa matki. Nie na zawołanie. I z pewnością nie do 3 miesiąca. Oczywiście pomijając przypadki szczególne, jak zdrowie matki czy wady rozwojowe płodu.
@xandra: To był tylko jeden z kilku argumentów. Po prostu pytałem, czy postulat dotyczy tylko antykoncepcji hormonalnej czy również innych metod, również tych dla mężczyzn.
Pomimo, że kompletnie nie jestem za refundowaną antykoncepcją, to uważam, że jeśli już się ją wprowadza, to powinna być ona dostępna dla każdego.
Resztę postulatów popieram całkowicie.
Nie zdajesz sobie sprawy jacy ludzie są głupi. Chcesz, żeby się mnożyli? Bo ja nie bardzo. To szkoda dla całego społeczeństwa. No chyba, że wykorzystywać ich jako bydło pociągowo-napędowe gospodarki, króliki rozpłodowe (vide spot ministerstwa) i ewentualnie mięso armatnie.

@xandra: Nie wytłumaczysz. Masz się rozmnażać i już xD
Bo walka gatunków! Bo przekazywanie genów! Bo trzeba kręcić PKB.
Z jednej strony wielki lament, bo pozbawiasz życia nierozwinięty, nieświadomy zlepek komórek, a