Wpis z mikrobloga

@ActiveekHere: Oki, kotku. Wybacz. Drażnią mnie już po prostu powiadomienia. Nie jestem znawcą i nie jestem też na tyle kompetentny, by podać tutaj przepis idealny na cały system edukacji, który pasowałby każdemu z osobna. Od 11 siedzę i śledzę ciągle ten jeden post, bo dodałem komentarz i ludzie na jego podstawie próbują ustalić mój światopogląd.

Wkleiło się coś innego, sorki (i jeszcze podwójnie)...
  • Odpowiedz
Ale przecież ja nigdzie nie napisałem, że wszyscy ci ludzie, którzy kształcą się/wykształcili na nauczycieli są warci tej profesji!


@chudywyzyskiwacz: a mimo to stwierdzileś że wszyscy nauczyciele pownini być na drugim miejscu po lekarzach jesli chodzi o zarobki. Za co ? Bo wychowują wyborców? No super argument
  • Odpowiedz
@zeusAmadeusz: Z punktu widzenia ucznia wygląda to nieco inaczej niż w rzeczywistości. Kartkówki i dziennik na lekcji? Chyba pisanie tematu i obecności. Większość nauczycieli z chęcią pracowałaby w systemie 7-15. Chętnie popracowałabym w szkole o ile zapewniłaby mi komputer, ksero, papier, tusz, a przede wszystkim miejsce.
  • Odpowiedz
@werdum18: Nie... Stwierdziłem, że WYKWALIFIKOWANI nauczyciele powinni być zaraz na drugim miejscu. Błagam Cię, wróć do moich komentarzy. Przeczytaj je sobie na spokojnie, a dopiero później wkładaj mi w usta słowa, których nie użyłem.
No i ten... Wyobraź sobie, że od takich wyborców sporo zależy. Zawsze jednak możemy psioczyć, że obywatele tylko ciągną i nie chcą pracować.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem nauczyciele zaraz po lekarzach powinni zarabiać największe pieniądze. Dobrze byłoby, żeby nauczycielem mógł być ktoś naprawdę wykwalifikowany.

Nie... Stwierdziłem, że WYKWALIFIKOWANI nauczyciele powinni być zaraz na drugim miejscu. Błagam Cię, wróć do moich komentarzy. Przeczytaj je sobie na spokojnie, a dopiero później wkładaj mi w usta słowa, których nie użyłem.


@chudywyzyskiwacz: więcej do dodania nie mam
  • Odpowiedz
@werdum18: Kotku? Albo nie umiesz wychwycić ironii... Bo chyba dla około 300 osób nie sprawiło to problemu, albo usiłujesz wciągać mnie w bezsensowną dyskusję tylko dlatego, że nie masz co ze sobą zrobić.
Niech Ci będzie. Sprostuję to tak, żebyś Ty i Tobie podobni nie mieli w tej kwestii żadnych wątpliwości.
Nauczyciele powinni być dobrze wykwalifikowani, kursy pedagogiczne nie zrobią z nikogo nauczyciela. Rekrutacja powinna być trudniejsza niż w przypadku
  • Odpowiedz
  • 0
@nicari cos z d--y:
1) minimalna to 2k brutto tutaj sporo pozycji ma ponizej
2) pracuje w zawodzie gdzie widze zarobki nauczycieli i bez nadgodzin wyglada na to ze to kwoty to sa netto.

Owszem i tak mało ale ta grafika wprowadza w blad
  • Odpowiedz
@chudywyzyskiwacz: Moim zdaniem drogowcy zaraz po pracownikach budowlanych powinni zarabiać największe pieniądze. Dobrze byłoby, żeby drogowcem mógł być ktoś naprawdę wykwalifikowany. Jest to jednak ogromnie ważne zadanie, a u nas nie przywiązuje się wagi do profesji, które powinny być tak na dobrą sprawę bardzo docenione... Budujemy przecież infrastrukturę, która rzutuje na nasze codzienne życie...
  • Odpowiedz
@DylematyMoralne: Chcesz, żebym skonstruował piramidkę zawodów? Przecież moje zdanie nie zmieni praw. Nie chcę tutaj przedstawiać moich wszystkich poglądów, a jedynie zwrócić uwagę na luki w systemie. Przecież te luki istnieją w każdej sferze i to w naszym interesie leży to, by te wszystkie błędy naprawić.
A teraz ładnie i grzecznie proszę: 'czy mogę sobie już iść?'...
  • Odpowiedz