Wpis z mikrobloga

Mam wujka który mieszka od 40 lat w Stanach, i gdy spotkaliśmy się na rodzinnych wakacjach w rodzinnym Izraelu to opowiedział mi dość śmieszna historie związana z Polakami w US. Wujek potrzebował kogoś do pomocy przy malowaniu domu wiec podjechał na stacje benzynowa, by wziąć sobie pracownika (to był początek lat 90 i tak się wtedy robiło, na stacjach stali głównie nielegalni imigranci z Polski i Meksyku). Gdy wujek wzial jednego z Polaków do auta i jechali w stronę jego domu, to ten Polak widząc zawieszkę w aucie z flaga Izraela zaczął mamrotać coś pod nosem o „yebanych Żydów” itd. (Wujek nie zdradzał się ze znajomością polskiego i mówił tylko po angielsku). W pewnym momencie nie wytrzymał i zboczył trochę z trasy jadąc w głąb miasta, jakieś zdziwienie musiało być tego Polaka gdy zamiast pod dom wuja zajechali do urzędu imigracyjnego to sobie nawet nie wyobrażam :D. Ponoć pod urzędem stali akurat policjanci, wiec zanim Polak zaczął uciekać to wujek krzyknął ze on jest tutaj nielegalnie i gościa złapali, pewnie później go odesłali do wiochy z której przyjechał.
#polska #polak #usa #zydzi #polakicebulaki #polakibiedakicebulaki #emigracja #izrael
S.....h - Mam wujka który mieszka od 40 lat w Stanach, i gdy spotkaliśmy się na rodzi...

źródło: comment_BC9JRpTUGMEm67m0cxzUOZj6vK9KHVyf.jpg

Pobierz
  • 49