Wpis z mikrobloga

  • 2251
Jakieś 15 lat temu modne wśród młodzieży było puszczanie sobie sygnałów telefonem XD Coś jak zaczepki lub machanie ręką w massegerze facebookowym. Nie chodziło o to, by ktoś oddzwonił, tylko żeby też puścił sygnał. Zazwyczaj odbywało się to pomiędzy przedstawicielami płci przeciwnej. Warto dodać, że rozmowy wówczas były bardzo drogie. Pamiętam, że dziennie dostawałem sygnały od 10 dziewczyn XD Do każdej trzeba było odpuścić sygnał, bo byłoby to niegrzeczne... XD

#oswiadczenie #heheszki #wykopplus30club #gimbynieznajo #telefony #ciekawostki
pogop - Jakieś 15 lat temu modne wśród młodzieży było puszczanie sobie sygnałów telef...

źródło: comment_RSaEPBf9IHZresYel0HNnKPSMV7lgNbb.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • 7
@pogop mnie to zawsze wkurzało i nigdy nie puszczałem, no chyba że nie miałem nic na koncie i chciałem żeby ktoś oddzwonił ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@pogop: @dynamitri: tak zwane pięciosekundówki :)
No a jak się człowiek wkurzał jak go ktoś "złapał" jak się puszczało sygnał, a połączenie w godzinach szczytu w plusie kosztowało 1,80 :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 12
@dynamitri: pamiętam te pięciosekundówki XD to bodajże w plusie było. Nie miałem wtedy jeszcze telefonu, ale do teraz pamiętam, jak jakaś laska na dworcu romantyczną rozmowę z gaszkiem tak odbywała. Ale to było słabe. Zarówno sposób połączenia, jak i teść.
  • Odpowiedz
@pogop: czasami celowo "złapało się" jakąś dziewuchę, a potem pisało SMS o treści "o sorki, złapałem Cie przez pomyłkę, co tam u Ciebie?"

To było lepsze niż wykopowy kasztan
  • Odpowiedz
@pogop: miałeś na studiach 10:1 proporcje dziewczyn do facetów na twoją korzyść a skończyłeś jako bordo ? .
Ty to jesteś prawdziwy przegryw :)
  • Odpowiedz