Wpis z mikrobloga

  • 2251
Jakieś 15 lat temu modne wśród młodzieży było puszczanie sobie sygnałów telefonem XD Coś jak zaczepki lub machanie ręką w massegerze facebookowym. Nie chodziło o to, by ktoś oddzwonił, tylko żeby też puścił sygnał. Zazwyczaj odbywało się to pomiędzy przedstawicielami płci przeciwnej. Warto dodać, że rozmowy wówczas były bardzo drogie. Pamiętam, że dziennie dostawałem sygnały od 10 dziewczyn XD Do każdej trzeba było odpuścić sygnał, bo byłoby to niegrzeczne... XD

#oswiadczenie #heheszki #wykopplus30club #gimbynieznajo #telefony #ciekawostki
Pobierz pogop - Jakieś 15 lat temu modne wśród młodzieży było puszczanie sobie sygnałów telef...
źródło: comment_RSaEPBf9IHZresYel0HNnKPSMV7lgNbb.jpg
  • 187
miałeś na studiach 10:1 proporcje dziewczyn do facetów na twoją korzyść a skończyłeś jako bordo ? .

Ty to jesteś prawdziwy przegryw :)


@pajratus: wręcz przeciwnie. Jestem mega wygrywem, bo oprócz bordo mam fantastyczna żonę, poznaną zresztą na studiach. Spotkaliśmy się na drugim końcu Polski na Uniwerku w jednej grupie podczas robienia magisterki.
@pogop: my sobie w dosc sporej paczce znajomych puszczalismy strzaly, zwykle jak jedna puscila to sie przy okazji wiekszej ilosci osob puszczalo, zanim sie wszytkich oblecialo to juz mialo sie polaczenia od wiekszosci ;p
nie bylo w zadnym wypadku tak ze osoby plci przeciwnej, w naszej paczce bylo k/m pol na pol i kazdy kazdemu puszczal