Wpis z mikrobloga

Pewnie wyjdzie że się #!$%@?, ale nie rozumiem jak można chodzić w butach po mieszkaniu. Tym samym adidasem wchodzisz w błoto pod Biedronką, łazisz po chodniku gdzie bezdomny robi siku i potem włazisz na dywan i kładziesz się na wersalce w buciorach. Nie dość że to w #!$%@? niehigieniczne i niepraktyczne to jeszcze niewygodne bo noga nie odpoczywa. Ja po domu mam niezawodne klapki typu Kubota, wkłada się elegancko po domu i jest luks ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#modameska #polskiedomy
Pobierz MarianoaItaliano - Pewnie wyjdzie że się #!$%@?, ale nie rozumiem jak można chodzić w...
źródło: comment_8ah5tplaQSVO9DVuAf9nG4Gj9jSKUzzA.jpg
  • 108
Pewnie wyjdzie że się #!$%@?, ale nie rozumiem jak można chodzić w butach po mieszkaniu.


@MarianoaItaliano: swego czasu nawet po firmie chodziłem w kapciach, ale jak się rozpadły to byłem zbyt leniwy żeby kupić nowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko ja uznaję tylko klapki ze skóry, te plastikowe są zbyt głośne i nieprzyjemne dla stopy.
@uwielbiamnalesniki: Po domu jak najbardziej, po mieszkaniu tak sobie, bo każde uderzenie piętą o podłogę słychać w mieszkaniu poniżej. Prosiłem gościa, żeby sobie klapki sprawił albo ja mu mogę kupić to mnie wyśmiał. I tak się żyje w tej Polsce. Poziom kultury i empatii poniżej dna.