Wpis z mikrobloga

Pewnie wyjdzie że się #!$%@?, ale nie rozumiem jak można chodzić w butach po mieszkaniu. Tym samym adidasem wchodzisz w błoto pod Biedronką, łazisz po chodniku gdzie bezdomny robi siku i potem włazisz na dywan i kładziesz się na wersalce w buciorach. Nie dość że to w #!$%@? niehigieniczne i niepraktyczne to jeszcze niewygodne bo noga nie odpoczywa. Ja po domu mam niezawodne klapki typu Kubota, wkłada się elegancko po domu i jest luks ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#modameska #polskiedomy
Pobierz MarianoaItaliano - Pewnie wyjdzie że się #!$%@?, ale nie rozumiem jak można chodzić w...
źródło: comment_8ah5tplaQSVO9DVuAf9nG4Gj9jSKUzzA.jpg
  • 108
@MarianoaItaliano: w butach po mieszkaniu chodzą tylko w serialach z TVN. A teraz ciekawostka z Islandii: tu zwyczaj zdejmowania butów przed wejściem do mieszkania/domu jest rozbudowany także o restauracje i sklepy. Nie jest to bardzo przestrzegane, ale w niektórych regionach można to jeszcze zauważyć. Dziś byłem u weterynarza po tabletki dla kota. Lokal był sklepem z asortymentem dla zwierząt i przychodnią weterynaryjną w jednym. Po przekroczeniu progu zobaczyłem stojące kilka par
w mieście raczej błoto często nie występuje. jeśli chodzę tylko po kostce brukowej i przemieszczam się tylko samochodem to jeśli wchodzę do domu na 20 minut to po co mam ściągać buty. innym aspektem jest to, że buty często pasuja do całego stroju i szkoda je ściągać.

jednak jeśli ktoś ogląda coś w salonie i leży na kanapie w butach to nie bardzo potrafię to zrozumieć, bo to po prostu niewygodne.