Wpis z mikrobloga

Pewnie wyjdzie że się #!$%@?, ale nie rozumiem jak można chodzić w butach po mieszkaniu. Tym samym adidasem wchodzisz w błoto pod Biedronką, łazisz po chodniku gdzie bezdomny robi siku i potem włazisz na dywan i kładziesz się na wersalce w buciorach. Nie dość że to w #!$%@? niehigieniczne i niepraktyczne to jeszcze niewygodne bo noga nie odpoczywa. Ja po domu mam niezawodne klapki typu Kubota, wkłada się elegancko po domu i jest luks ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#modameska #polskiedomy
MarianoaItaliano - Pewnie wyjdzie że się #!$%@?, ale nie rozumiem jak można chodzić w...

źródło: comment_8ah5tplaQSVO9DVuAf9nG4Gj9jSKUzzA.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: na reddicie czytałem kiedyś, ze argumentują to tym, ze chodzenie w butach jest wygodne bo jak chcesz gdzieś wyjść to nie musisz tracić czasu na zakładanie butów i jest cieplej w nogi Oo
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: większość życia w klapkach, teraz pół na pół boso/klapki, bo miekszkam w bloku i podłoga znacznie cieplejsza.

na reddicie czytałem kiedyś, ze argumentują to tym, ze chodzenie w butach jest wygodne bo jak chcesz gdzieś wyjść to nie musisz tracić czasu na zakładanie butów i jest cieplej w nogi Oo


@Fatalek: no super szczególnie teraz, jak na dworze zimno i marzniesz przy -5 na zewnątrz, bo wybierasz cienkie buty
  • Odpowiedz
@Fatalek: ja sobie tego nie wyobrażam, nawet w pracy w klapkach, bo o ile jeszcze w lato spoko, to już jak buty mają choć trochę grzać, to nie widzę sensu grzać się w nich kilka godzin. Wiadomo jak ktoś ma pracę gdzie się wychodzi na zewnątrz to co innego, ale w biurze nie ma sensu kisić nogi.
  • Odpowiedz