Wpis z mikrobloga

Pewnie wyjdzie że się p-----------m, ale nie rozumiem jak można chodzić w butach po mieszkaniu. Tym samym adidasem wchodzisz w błoto pod Biedronką, łazisz po chodniku gdzie bezdomny robi siku i potem włazisz na dywan i kładziesz się na wersalce w buciorach. Nie dość że to w c--j niehigieniczne i niepraktyczne to jeszcze niewygodne bo noga nie odpoczywa. Ja po domu mam niezawodne klapki typu Kubota, wkłada się elegancko po domu i jest luks ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#modameska #polskiedomy
MarianoaItaliano - Pewnie wyjdzie że się p-----------m, ale nie rozumiem jak można ch...

źródło: comment_8ah5tplaQSVO9DVuAf9nG4Gj9jSKUzzA.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shatter: właśnie jego brak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kompletny brak kontaktu z kimś z zewnątrz (chyba, że jakieś szkolenie z firmy zewnętrznej), więc jak dla mnie sensownie, że nie ma potrzeby się stroić. Ale dla porównania w pewnym banku admin może zdjąć marynarkę, tylko gdy siedzi w serwerowni i to ciężko wywalczone ustępstwo od kierownictwa, by choć tam mógł.
  • Odpowiedz
  • 5
Tylko takie <3
Ktoś wyżej coś wspominał, że spodnie wyjściowe wracając do domu zmienia na wygodne domowe i nie wyobraża sobie nawet w takich siadać na kanapie. Mam tak samo, kilka par różnych ubrań "na poszednie" i kilka wyjściowych. Uważam, że najważniejszą rzeczą w domu jest wygoda i komfort, pieprzyć styl i wygląd.

C4rlos - Tylko takie <3
Ktoś wyżej coś wspominał, że spodnie wyjściowe wracając do do...

źródło: comment_lHpQbxSeA5wc3XlKyj2QT5mWXoUy1RTz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xyz23: pokaż stópki () z innej perspektywy tyci, obie. Plusy pewnie dostaniesz od fetyszystów xD a moja cieakowosc zaspokoisz :-) trzeba przyznać, że oryginalne, aż ciekaw jestem w jakich szpilkach śmigać, skoro pantofle masz takie czaderskie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 4
@MarianoaItaliano Zawsze kisnę niemożebnie z tego, jak w "poradnikach kulturowych" dla Amerykańców wybierających się na Daleki Wschód tak wielką wagę przywiazuje się do tego, że lokalsi zawsze zdejmują buty po wejściu do domu. A niby co mają, k---a, robić? XD
  • Odpowiedz
Boże a co to Was obchodzi czy ktoś sobie chodzi w domu w butach czy nie. Mam koleżankę która zawsze krzyczy jeszcze przed progiem BUTY BUTYYYYYY ZDEJMUJ bo jej sie panele za 5zł porysują. U mnie w domu(co prawda nie mam wykładziny, dywanów która gdzieś tam może się pobrudzić) kiedy ktoś przyjdzie to nie zdejmuje butów, jak domownicy wchodzą/wychodzą zaraz to też wchodzą w butach, jak wiem że przyszłam do domu i
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: nie lubię chodzić po domu ani w butach, ani w kapciach. najchętniej chodziłabym w samych skarpetkach, ale ultraszybko robią się brudne od paproszków. zanim ktoś nazwie mnie syfiarą: musiałabym odkurzać i myć podłogę 3x dziennie, żeby była idealnie czysta.
  • Odpowiedz