Wpis z mikrobloga

#android #ps4 #pytanie #pytaniedoeksperta #pomocy #elektronika jak podłączyć telefon do ps4 jako pamięć masowa, pendrive czy cokolwiek. Niby banalne a nic mi nie czyta. Podłączone kablem ustawione w tel jako urządzenie multimedialne i nigdzie w ps 4 tego nie ma. Albo jak w inny sposob obejrzeć film na tv z androida z napisami. Pixel dms też mi naoisow nie czyta A niby powinien.. Żeby w 2018 się nie dało w jakiś prosty sposób takich rzeczy zrobić? To jest dramat. Ktoś coś?
  • 11
  • Odpowiedz
jak podłączyć telefon do ps4 jako pamięć masowa, pendrive czy cokolwiek.


@mlodybog_11: podłączyć do telefonu przez przejściówkę OTG pendrive jakiś, zgrać film na pendrive, pendrive przełożyć do PS4. Ale nadal nie rozwiązuje to problemu napisów na ps4 ;)
Poza tym po co PS4, podłącz telefon wprost do TV przez przewód MHL hdmi, a na telefonie jakieś Kodi rozwiąże wszystkie problemy z napisami ...
  • Odpowiedz
@mlodybog_11: tak, XXI wiek a PS4 nie ma driverów do urządzeń innych niż USB-HID (klawiatury itp) oraz USB-STORAGE (pendrive itp). Android nawet ustawiony jako pamięć masowa - wymaga specyficznych sterowników...
Choć na rootowanym telefonie np S5 dawało się emulować dowolne urządzenie usb przez manipulację w driverach telefonu (np usb-storage-cdrom wirtualny, udający czytnik CD z plikiem .ISO jako wsadzona płyta) to jest to trochę większa kombinacja niż to warte
  • Odpowiedz
@mlodybog_11: z pewnością, ale nie na PS4. Choćby miracast, anycast itp chińczyki
Nie po to sony ma pierdylion DRMów i patentów, by sony pictures nie piracić, byś ty sobie teraz z telefonu film obejrzał ;)
  • Odpowiedz
@mlodybog_11: pamiętaj że to jest konsola. Ułomna i ograniczona jak wszystkie konsole, za to w sposób prosty robi to co ma robić - włączyć grę i grać, z skomplikowaniem na poziomie obsługi kuchenki mikrofalowej.

Pocieszę cię - xbox one jest tak samo ułomny. Nawet działanie klawiatury jest ułomne (działają, klawiatury microsoftu, ale nie działają na nich skróty klawiaturowe - klawisze multimedialne, itp) a obecność przeglądarki internetowej edge z wyświetlanym kursorem -
  • Odpowiedz
  • 0
@hrumque na szczęście nie potrzebuje przeglądać Internetu na konsoli ale chętnie bym obejrzał czasami jakiś film xD niestety nie wszystko jest na netflixie. To teraz by wypadało box tv kupić. Tylko boję się że też się okaże że coś czego bym oczekiwał nie będzie działać lub będę musiał 3 godziny robić jakieś cuda żeby głupi film włączyć i godzinę obejrzeć.
  • Odpowiedz
chętnie bym obejrzał czasami jakiś film xD


@mlodybog_11: w tej kwestii ps4 też jest niesamowicie ułomne. Jeszcze mi się nie udało żeby odpalić film z napisami. Korzystam z netflixa na konsoli, a jak mam coś innego to mam podpiętego peceta od telewizor, innego wygodniejszego rozwiązania nie znalazłem.
  • Odpowiedz