Wpis z mikrobloga

@panTralalinski nie :D to bardzo prokonsumencka firma, jak kupiłem od nich mebli od cholery na wyposażenie mieszkania to wiadomo - coś tam pogubiłem z kluczowych elementów. Raz poszedłem do sklepu o mówię że chce kupić to i to. Koleś poszedł na sklep, przyniósł element i wyciągnął z nowej paczki mi śrubkę i dał, tyle. Jak napisałem maila ze coś mi brakuje i chce KUPIĆ to mi odpisali tylko że mam podać adres
  • Odpowiedz
Koleś poszedł na sklep, przyniósł element i wyciągnął z nowej paczki mi śrubkę i dał, tyle.


@bohun89: w Ikei gdzie ja kupowalem obok punktu obslugi klienta jest regal z pojemnikami ze wszystkimi srubkami, kluczami i innymi i kazdy moze sobie brac do woli.
  • Odpowiedz
@bohun89:

10 lat temu kupiłem barierkę zabezpieczającą schody (później drugą ale to ważne dla drugiej części historyjki). Wyjąłem w domu z opakowania i pojechałem po wiertła. W między czasie różowa robiła porządki i wyrzuciła do śmieci taka papierową taśmę, którą należało przyłożyć do ściany i wskazywała miejsce gdzie wiercić.
Pojechałem do Ikei i opisałem co się stało i poprosiłem, by mi pożyczyli taką taśmę na godzinę. Facet poszedł na halę przyniósł
  • Odpowiedz