Wpis z mikrobloga

@ejadaz689 z opisu to raczej nacjonalistą. Pytanie kontrolne:

@kiszczak czarnoskóry i pracujący Europejczyk który jest w porządku facetem - problem czy wisi ci jego osoba?

Ten sam scenariusz, śniady inżynier siedzi w barze z jakimiś twoimi kumplami, popijają sobie piwo, przyłączasz się do nich i będzie ci ten facet przeszkadzać jeżeli będzie rozsądnym człowiekiem?
Murzyni mi śmierdzą. Na poważnie.


@kiszczak: To potwierdzi każdy kto ćwiczył koło Murzyna na siłowni.

Ich pot ma po prostu dziwny zapach. Kwestia użytych kosmetyków + genetyka. Biali i Azjaci też śmierdzą Murzynom. Tak samo biali i czarni śmierdzą Azjatom. Mieszkańcy okolić równikowych mają więcej gruczołów potowych. Podobnie jak mężczyźni mają więcej, niż kobiety. Biali mają za to więcej gruczołów łojowych, częściej im się przetłuszczają włosy.
@kiszczak: co ma do tego ego? Pracowałam w kilku internacjonalnych firmach, na co dzień miałam do czynienia z ludźmi z najróżniejszych krajów i kultur. I o ile jakieś tendencje mogą być "ci głośno gadają", to dzielenie na dobrych i złych tylko dlatego, że ktoś ma taki kolor skóry, albo jest innej wiary - jest głupie i naiwne.
@Bellie Ale gdzie określiłem daną grupę dobrą lub złą? Taka doświadczona, a czytać ze zrozumieniem nie potrafi?( ͡º ͜ʖ͡º)
Co do ego: musi być przerośnięte, skoro do osoby o której nie masz najmniejszego pojęcia piszesz, że ciężko Cię przebić w liczbie i różnorodności poznanych osób.
Pssst- zdradzę Ci sekret. Praca w różnych częściach świata i w międzynarodowym środowisku to nic nadzwyczajnego w tych czasach ( ͡º
@kiszczak:

Ale gdzie określiłem daną grupę dobrą lub złą?

Murzyni mi śmierdzą. Na poważnie. Ale jakoś czuję do nich sympatię, bo tych co poznałem mogę w większości określić jako nieszkodliwych głupków, nawet zabawnych.Ciapuchów (choć to w zasadzie nie jest inna rasa) za to nie mogę znieść. Brak honoru, zasad moralnych, zakłamani. Już sam nie wiem czy jestem rasistą czy tylko realnie widzę różnice między nami.


Cebulak lvl hard. Ja mam ego?