Wpis z mikrobloga

@Tommy__: A ja siebie nie potrafię sklasyfikować. Murzyni mi śmierdzą. Na poważnie. Ale jakoś czuję do nich sympatię, bo tych co poznałem mogę w większości określić jako nieszkodliwych głupków, nawet zabawnych.
Ciapuchów (choć to w zasadzie nie jest inna rasa) za to nie mogę znieść. Brak honoru, zasad moralnych, zakłamani. Już sam nie wiem czy jestem rasistą czy tylko realnie widzę różnice między nami.
  • Odpowiedz
@Tommy__: Bo dzisiaj nie można powiedzieć złego słowa o murzynach dlatego na początku musisz przeprosić wszystkich że tak naprawdę to nie jesteś rasistą ale... i dopiero wtedy jak powiesz coś kontrowersyjnego to masz -10 do afery
  • Odpowiedz
Już sam nie wiem czy jestem rasistą czy tylko realnie widzę różnice między nami.


@kiszczak:
A co to za różnica jaką kto ci da etykietkę? Po prostu idź własną drogą.
  • Odpowiedz
@Tommy__: Jestem rasistą, ale...
Lubię taką samą część aktorów, muzyków sportowców niezależnie od rasy i to chyba kwestia stylu życia. Jeśli żyją jak biali i żółci to są ok. Murzyni z chatek z gówna i wybuchajace białasy z bliskiego wschodu nie są ok, a mahomet to to samo co anime i manga
  • Odpowiedz
@kiszczak: w dupie byłeś i gówno widziałeś xDDD Oceniasz wszystkich ludzi danej nacji/rasy na podstawie tych których poznałeś i do których z góry negatywnie byłeś nastawiony xDDDD Typowy nosacz.
  • Odpowiedz
@Bellie Skąd pomysł, że nie poznałem różnych? Przecież dana ocena to nic innego jak uogólnienie. Tak światowa i inteligentna osoba powinna znać to jedno z najpopularniejszych narzędzi językowych ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
Nie chodzi o kolor skóry tylko o różnice kulturowe. Na bliskim wschodzie nie szanują kobiet i uważają je za gorsze od mężczyzn. Europejczycy z północy są bardziej flegmatyczni niż południowcy. Europejczycy że wschodu nauczenia #!$%@?ć w pracy z południa na odwrót. Jest tyle różnic że czasami te które nie akceptujemy nam przeszkadzają i tyle to nie znaczy że jesteśmy rasistami.
  • Odpowiedz
@Tommy__:
I believe that evolutionary pressures occurred in certain populations which make them likely more to have certain traits, some of which make them as a group less suited for civilization than other groups.

I also believe multiracial societies are much worse than homogeneous ones, as the different peoples tend to form phantom ethnostates within that state which no amount of integration will ever fully combine, each vying for their own
  • Odpowiedz
A ja siebie nie potrafię sklasyfikować. Murzyni mi śmierdzą. Na poważnie. Ale jakoś czuję do nich sympatię, bo tych co poznałem mogę w większości określić jako nieszkodliwych głupków, nawet zabawnych.

Ciapuchów (choć to w zasadzie nie jest inna rasa) za to nie mogę znieść. Brak honoru, zasad moralnych, zakłamani. Już sam nie wiem czy jestem rasistą czy tylko realnie widzę różnice między nami.


@kiszczak: Pomogę ci. Jesteś rasistą.
  • Odpowiedz