Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem na etapie planowania ślubu z niebieskim. Chcemy ślub cywilny+obiad dla najbliższej rodziny i przyjaciół. Nic wystawnego, bo ani naszych rodzin, ani nas nie stać na nic innego, a nawet gdyby było, to wolimy sobie auto zmienić czy cokolwiek, niż wydawać na tego typu imprezę. Nie bawi nas to i tyle.

Nasi rodzice nie przyjmują tego do wiadomości. Moja matka uznała, że może kredyt wziąć, ale weselicho musi być. Teściowa uznała, że uruchomi swoje wszystkie pochowane skarpety i koperty, żeby tylko uciułać.

Żeby się odczepili, powiedziałam naprędce, że nie chcemy wesela, bo niebieski nie umie tańczyć i że nie będziemy chodzić na kurs tańca.

To rozpętało piekło, w wyniku którego rodzice obu stron krzyczeli, że mamy gowno do powiedzenia bo wesele jest dla gości, a jeśli zrobimy tak jak my chcemy, to ani moi, ani jego rodzice nie przyjdą.

#zwiazki #wesele #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Jak nie przyjdą to ich problem, skoncentruj się teraz na ten rodzinie, którą zakładasz

a problem jaki tworzycie jest co najmniej śmieszny, choć rodzice są niepowiedziani, skoro chcą się pozbyć wszystkich oszczędności i brać kredyt z tego powodu
  • Odpowiedz
To kij w oko rodzicom i tyle. Przecież możecie mieć cywilny bez rodziców skoro jesteście dorośli ( ͡° ͜ʖ ͡°) ps. Bardzo dobre podejście z brakiem tej wiejskiej disco polo zabawy.
  • Odpowiedz