Wpis z mikrobloga

Przestrzegam przed firmą kurierską GLS, to już nie pierwszy raz jak jestem w domu a paczka do mnie nie dociera, jedyne co u nich funkcjonuje to chyba ParcelShop, aczkolwiek chyba i to nie, bo po "niezastaniu mnie w domu" - patrząc po godzinie doręczenia spałem (To była ~8:00), akurat miałem nocki - nie raczył nawet zadzwonić a specjalnie trzymałem telefon blisko siebie aby w razie czego wiedzieć , więc zadzwoniłem do centrali ci mi dali numer do kuriera a ten odpowiedział mi że ParcelShop-ów w mojej okolicy nie obsługuje i musiałbym jechać na drugi koniec miasta, nigdy więcej. Jak ktoś chce korzystać z usług kurierskich to polecam raczej DHL, UPS albo DB Schenker Ci przynajmniej starają się skontaktować z klientem. DHL raz nawet dostarczył mi przesyłkę dzień wcześniej niż planowana dostawa! Oczywiście zadzwonili i wiedziałem że mają przyjechać, z GLS to chyba oczekują że będę w domu 24/7 i będę wypatrywał ich kuriera przez okno...

Ogólnie nie polecam #gorzkiezale #takbylo #gls
  • 4
  • Odpowiedz
@turok2016: Problem w tym że już parę razy korzystałem z usług GLS i u mnie są konsekwentni w dostarczaniu najgorszej obsługi klienta ze wszystkich kurierów z których usług korzystałem. Po tym incydencie patrzyłem na internecie i GLS w rankingach daleko nie zachodzi... Znalazłem też wiele opinii o tym żeby z niego nie korzystać, także teraz jak sklep będzie miał tylko możliwość GLS to szukam innego sklepu, nie będę się z
  • Odpowiedz