Wpis z mikrobloga

Witam

Znajomi szukają programistów #cpp / #blockchain. Praca związana z #bitcoin.
Stawki rzędu 5 do 15 (#programista15k) tysięcy zł miesięcznie.
Też osoby które dopiero się uczą C++, a chciały by porobić coś w tych tematach (również #linux , bezpieczeństwo sieci).

Możliwa praca na część czasu (od 1/4). Format do ustalenia (możliwy etat, zlecenie, dzieło ew. inne).

Miejsce to: Kraków, lub częściowo zdalna

Jak przyjmiemy jakąś osobę z wykopu na minimum 2 etato-miesiące to dla takiego Mirka 0.004 BTC w prezencie dodatkowo na adres bitcoin segwit, lub w Lightning jak będzie działać :P

#damprace - zataguję, bo może ktoś szuka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MamCieNaHita: To są widełki ogólnie dla programistów. Zależą one od umiejętności i są omawiane już na spotkaniu. W tym NIE jest wymagane projektowanie systemu, ani zarządzanie.
  • Odpowiedz
ludzie którzy chcą się uczyć C++ też są poszukiwani. jak się okaże że ktoś za wolno się uczy to trudno, podziękujemy, a spróbować warto

- osoby BEZ doświadczenia, ale lubiące c++ i uczące się szybko, oraz zainteresowane tematami około bitcoin, też są poszukiwane (np na bezpłatne, lub w większości bezpłatne, praktyki/staże)

- informację podaję na PW, proszę do mnie napisać
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Nom, ale w teorii jeśli to początkujący programista to może da się wszystko zdalnie. Zaawansowanemu może opłacać się przyjeżdżać raz na jakiś czas
  • Odpowiedz
@cofko: Na 99% nie xteam, ale nie wiem jak się firma nazywa :P Ogólnie robiłem różne projekty dla nich amatorskie i tak się spotkaliśmy. Wkurzali się, że nie znam C++, bo by mnie wzięli, ale takie życie :P

@MM1311: Spoko :P
  • Odpowiedz