Kryzys w szpitalach powiatowych. Lesko bez pieniędzy na pensje

Od dwóch miesięcy załoga szpitala nie dostaje pełnego wynagrodzenia. Szpital wnioskuje o kredyt na restrukturyzację - powiedział p. o. dyrektora placówki Mirosław Leśniewski. - Lecznica jest zadłużona na 123 mln zł, sytuacja jest gorzej niż fatalna - dodał.
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 153
- Odpowiedz

![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/f78aeefcc7a61f17a75e3f8e4dc61ed68f7576e785783771da19afcd4a554c56,q80.png)




Komentarze (153)
najlepsze
PS. Kuźwa. Ostatnio dwaj specjaliści u których byłem nie potrafili mi wytłumaczyć pojęć z opisu obrazowania.
SPECJALIŚĆI taka ich mać.
Już Gpt-y są bieglejsze. Nóż się w kieszeni otwiera.
I wysyłają na następną konsultację by se wizyty nabijać.
źródło: Screenshot 2026-04-25 at 11-51-16 Jest opór w sprawie parku rozrywki Brama Bieszczad ale jego powstanie to wróżenie z fusów Nowiny
Pobierz@eko-port-karnowski: dla czego na pisałeś "po za"? (╥﹏╥)