Aktywne Wpisy
Whiskeyjack29 +42
Ponad 10 lat w zawodzie, 5 lat studiów, branża która płaci naprawdę dobrze spokojnie top 90-95% ludzi w tym kraju. Doszedłem do sufitu, dalej to już polityka korporacyjna albo własny biznes. Robiłem wszystko jak trzeba. Odkładałem, ETF-y, nie przepalałem. Podwyżki dostawałem. A inflacja przez 5 lat i tak zjadła mi z 25% realnej wartości wypłaty.
Efekt? Stać mnie na kawalerkę. Na 60m żeby zamieszkać z żoną i pomyśleć o JEDNYM dziecku muszę
Efekt? Stać mnie na kawalerkę. Na 60m żeby zamieszkać z żoną i pomyśleć o JEDNYM dziecku muszę

tomwick55 +6
Moim najulubieńszym zagranicznym bramkarzem jest Marc-Andre ter Stegen. A jaki jest Wasz?
#mecz #pilkanozna #sport #przemyslenia
#mecz #pilkanozna #sport #przemyslenia
źródło: 1000032287
Pobierz



Najlepsza rzecz, która wydarzyła się w polskim internecie, odkąd istnieje!
#latwogang
https://www.siepomaga.pl/latwogang (bez prowizji)
https://tipply.pl/@LatwoGang (bez prowizji)
Bezpośrednio: https://pomagam.cancerfighters.pl/o-nas/ (bez prowizji)
źródło: Zrzut ekranu 2026-04-25 205120
Pobierz@ww00: tak i w czym jest problem?
Komentarz usunięty przez moderatora
@ketiow: ziomek ale to są twoje urojenia i weź w końcu przelej innym tę 50 zł
@bihu: Ostatnio wpłaciłem 10k na cele charytatywne. Jaki z tego będę miał zwrot podatku 50k?
Wiem, że na wykopie sami mądrzy, tak mądrzy, że jak myślą, że wpadną w 2 próg podatkowy to płacą więcej od całej kwoty.
I tak, nagle cała młodzież zacznie słuchać Nosowskiej. 10 minut na
A jeśli jesteś dojrzałym człowiekiem i dalej nie jesteś w stanie uwierzyć, że zdarzają się na tym łez padole dobre rzeczy, to mi po prostu przykro. P.S. w 97 też gonili zasięgi na powodzianach?
@ww00: Jak k---a bez machiny promocyjnej, jak WOŚP, jak cały ten live jest zasrany panami i paniami z telewizji, których jedynym zadaniem w życiu jest uprawianie machiny marketingowej?
Gdyby nie te irytujące mordy tam, to nikt by o tym nie usłyszał.
Jak Łatwogang zaczynał, to nie p--------y o nim wszystkie telewizje, nie było w TVP ogłoszenia startu zbiórek itp, nie było kilkunastominutowych reportaży. Zadziałał efekt kuli śnieżnej i machina napędziła się sama. O WOŚP media p------ą miesiąc wcześniej...
I ile tam zebrał wtedy, kiedy tego nie było?
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora