Wpis z mikrobloga

Może trochę kontrowersyjnie ale...

Co po latach myślicie o takim piłkarzu jak Michael Owen? Szczególnie po roku 2009. Był i jest to mój ulubiony piłkarz z tych już nie grajacych. Za dzieciaki zawsze "byłem Owenem" kiedy grałem w ataku.
Lubicie go? Czy po pamiętnym transferze uznaliście ze był/jest to zawdnik nie warty dłużej zainteresowania?
#lfc no i trochę #united mimo wszystko - właściwie co kibice ManU myślą o tym transferze do nich? Nie zagrał wielu spotkań, tak samo wielu bramek nie zdobyłale jednak był u Was.
#pilkanozna
Pobierz SpiderFYM - Może trochę kontrowersyjnie ale...

Co po latach myślicie o takim piłka...
źródło: comment_XH8SFvK7obMuFCMWDWawLiNxW3LhgAmO.jpg
  • 14
@Minieri: Przecież on w Realu zajebiscie grał, tylko kontuzje go zniszczyły. Miał lepsze statystyki (i to mocno niż Raul w tamtym czasie) niż reszta składu. W Newcastle był solidny, ale niestety klub niższych lotów. A w United był dobrym jokerem, dobry mecz z Wolfsburgiem (hat-trick) czy pamietny gol na 4-3 z City ;)
@SpiderFYM wiadomo, że idąc do United był tylko uzupełnieniem przy Berbatovie i Rooneyu. Bramką z City zapadł w pamięci wszystkich kibiców. Swoje zrobił i tyle, szkoda trochę jego kariery, że nie wycisnął z niej 100%.
@SpiderFYM: Świetny zawodnik, klasyczny syndrom szybko wystrzelającej kariery napastnika, podobnie jak np. Kluivert, Ronaldo, Rooney czy Saviola. Poza wyjątkami większość napastników nie jest w stanie utrzymać się na topie przez więcej niż 7-8 lat głównie ze względów zużycia fizycznego organizmu. Pechem tych świetnych graczy jest to, że będąc już na topie w wieku 18-20 lat gaśli przed 30 rokiem życia i są zapamiętywani jako wyblakłe gwiazdy. A piłkarze tacy jak Drogba
@SpiderFYM: gdzieś kiedyś czytałem wypowiedz jego ojca, który stwierdził, ze Michael do dziś żałuje, ze nie przeszedł pod skrzydła Fergusona wcześniej ( poszedł do Realu a mógł do United ), który był ogromnym fanem jego talentu. Z drugiej strony wyobrażam sobie, co musiałby przechodzić po transferze do United prosto z LFC ( ͡° ͜ʖ ͡°)