Wpis z mikrobloga

Więc mam drogie murki i Mirabelki z pod #iphone pytanie, jako ze pracuje w najlepszej polskiej magentowej sieci czasem dostaje w benefitach możliwość testowania różnych urządzeń - dziś dostałem na pewien czas do testowania iPhonie X (bogactwo xD) i jako ze nigdy nie przepadałem z tym machinami postanowiłem sobie jednak zrobić test i sprawdzić co niby jest fajnego w tych telefonach i dlaczego niektórzy traktują te telefony jak bóstwa, i jak się spodziewałem nastąpiły problemy, mam aplle id i chce sobie ściągać kilka aplikacji z appstore, wiec zdradziłem tem korporacji moje miejsce zamieszkania miejsce i pozwoliłem by mnie inwigilowali czyli innymi słowy założyłem sobie konto, no i problem jest, nie mogę nic ściągać bo magiczny przycisk pobierz jest jakby nieaktywny wiec co mam kurdełe zrobić by zainstalować sobie jakąś aplikacje ? #iphone, #kocichpyta, #ios
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzysztof-marcin-rybacki: Od niedawna tez jestem użytkownikiem szajsfona. Mialem ten sam problem.

Przed pobraniem lub zakupem konieczne może być uwierzytelnienie konta Apple ID. Może to oznaczać wprowadzenie hasła lub użycie funkcji Touch ID lub Face ID, jeśli zostały skonfigurowane.

Ustawienia/ haslo i ochrona/ uwierzytelnienie.
  • Odpowiedz