Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym poruszyć temat zazdrości wstecznej, zacznę temat od pobieżnego opisu doświadczeń mojej żony.

Sypiała przez kilka lat z dobrze ustawionym facetem starszym od niej o jakieś 20 lat (później bardzo tego żałowała), jego dziewczyna nigdy się nie dowiedziała. Wyrwała i uprawiała seks z kilkoma facetami z #badoo Z niektórymi z nich na pierwszej randce. Była w układzie fwb z niektórymi z nich (nie naraz), wpadała do nich tylko na bzykanie przy wymianie kilku słów.

Jej historia mnie nie szokuje, żona ma 24 lata, więc miała sporo czasu na zbieranie doświadczeń. O wszystkim, co napisałem wyżej dowiedziałem się przed ślubem, na początku spotykania się z nią. Zapytałem i wszystko opowiedziała. inb4 szlauf i karyńsko, moja żona to typowa "szara myszka", jest oczytana i niegłupia. To, co piszę może się wydawać kontrowersyjne, ale bardzo się cieszę, że w moim związku panuje absolutna szczerość. Polecam taką relację z partnerem/partnerką osobom o wysokiej samoocenie i zdrowym światopoglądzie.

Pytanie do Mirków: jak myślicie, o ile wasza partnerka zaniżyła liczbę byłych partnerów seksualnych i jak bardzo załagodziła historie o nich?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #milosc #seks #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Asterling: Chyba nikt normalny nie traktuje seksu "jak bułki na śniadanie".
Powiem inaczej, jeśli laska ma np. 24 lata i 30 partnerów seksualnych to uciekałabym, ewentualnie wyruchała i zapomniała, ale jeśli laska ma np. 24 lata za sobą jeden związek 2letni i przydarzyło się dwóch innych dodatkowych partnerów seksualnych to brałabym :)
  • Odpowiedz
@Asterling: przecież to był układ - więc oni nie byli od rozmów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale i tak uważam, że szybciej zdradzi ten co zdradził raz niż ten co "poużywał życia".

I oczywiście wiesz, że ten temat to zarzutka OP ;)

Miłej nocy.
  • Odpowiedz
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania nie neguje seksualnosci kobiet ani mężczyzn. Po prostu osobiście wierzę w jakieś ideały i cieszę się, że nie poddałem sie hedonizmowi do tego stopnia żeby gustować w szmatach i być szmatą. Huxley miał rację.
  • Odpowiedz
A spytałeś sie może czy nie będzie potrzebowała takiej "rozwiązłości" po ślubem? Bo jeżeli była tak aktywna seksualnie wcześniej, to jeżeli jej nie zaspokoisz zacznie być coś nie tak. Także tego
  • Odpowiedz
Pytanie do Mirków: jak myślicie, o ile wasza partnerka zaniżyła liczbę byłych partnerów seksualnych i jak bardzo załagodziła historie o nich?


@AnonimoweMirkoWyznania: a Ty jak myślisz? O ile Twoja zaniżyła i jak bardzo załagodziła? (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@negatyw

Jak ktoś lubi jeździć mocno używanym i rozjeżdżonyym passatem, to co nam do tego?

No właśnie OP o to pyta, czy wolicie jeździć takim z kręconym licznikiem.
  • Odpowiedz
Polecam taką relację z partnerem/partnerką osobom o wysokiej samoocenie i zdrowym światopoglądzie.


A ja polecam partnerkę, która nie myśli tylko o ruchaniu z byle kim

Pytanie do Mirków: jak myślicie, o ile wasza partnerka zaniżyła liczbę byłych partnerów seksualnych i jak bardzo załagodziła historie o nich?


Moja była dziewicą. Pozdro
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: takie tematy uświadamiają jak bardzo Polska jest wewnętrznie wielokulturowa i ile w społeczeństwie funkcjonuje przeróżnych nawzajem wykluczających się systemów moralnych. Jedni wyzywają drugich od szlaufów i #!$%@?, drudzy tych pierwszych od zjebów i świrów, a chyba nie ma czegoś takiego jak uniwersalna moralność seksualna, każdy ją sobie indywidualnie określa.

@malutka_Asienka: chyba sednem tematu "zdrady fizycznej" jest kwestia wyłączności seksualnej, a jakie jest pocieszenie w tym, że żona nie przeleci twojego najlepszego kolegi w sytuacji, gdy już wielokrotnie ze sobą sypiali xD

nie za bardzo rozumiem jak działa
  • Odpowiedz
a jakie jest pocieszenie w tym, że żona nie przeleci twojego najlepszego kolegi w sytuacji, gdy już wielokrotnie ze sobą sypiali xD


@szary2: tutaj się z Tobą zgodzę. Pocieszenie żadne, a niesmak pozostaje na długo.
Natomiast co do przytoczonego stylu myślenia - trudno mi uwierzyć, że są ludzie, którzy rozumują w ten sposób. I czasem zastanawiam się czy mam to szczęście obracać się w "wyjątkowym" otoczeniu, czy może jest to tak marginalne, dotyczące Karyn i Sebiksów, że nie mam możliwości poznania ani jednej osoby z takimi "priorytetami".

A za
  • Odpowiedz
AnalogowaProgramistka: Mój niebieski miał kilkanaście kobiet przede mną, ja byłam dziewicą (22 lata!), chociaż doświadczenie z facetami jakieś było. Kiedyś myślało się o ślubie z pierwszym. Teraz ciesze się popularnością pośród męskiej populacji i zastanawiam się jak jest z innymi, gdyż nie mam porównania. Ten we mnie zakochany jak z klapkami na oczach, marzenia o ślubie itp. Niewiedza przysłania oczy. Może i rozjeżdżona, ale może wie czego chce od życia. Oby
  • Odpowiedz