Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym poruszyć temat zazdrości wstecznej, zacznę temat od pobieżnego opisu doświadczeń mojej żony.

Sypiała przez kilka lat z dobrze ustawionym facetem starszym od niej o jakieś 20 lat (później bardzo tego żałowała), jego dziewczyna nigdy się nie dowiedziała. Wyrwała i uprawiała seks z kilkoma facetami z #badoo Z niektórymi z nich na pierwszej randce. Była w układzie fwb z niektórymi z nich (nie naraz), wpadała do nich tylko na bzykanie przy wymianie kilku słów.

Jej historia mnie nie szokuje, żona ma 24 lata, więc miała sporo czasu na zbieranie doświadczeń. O wszystkim, co napisałem wyżej dowiedziałem się przed ślubem, na początku spotykania się z nią. Zapytałem i wszystko opowiedziała. inb4 szlauf i karyńsko, moja żona to typowa "szara myszka", jest oczytana i niegłupia. To, co piszę może się wydawać kontrowersyjne, ale bardzo się cieszę, że w moim związku panuje absolutna szczerość. Polecam taką relację z partnerem/partnerką osobom o wysokiej samoocenie i zdrowym światopoglądzie.

Pytanie do Mirków: jak myślicie, o ile wasza partnerka zaniżyła liczbę byłych partnerów seksualnych i jak bardzo załagodziła historie o nich?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #milosc #seks #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 41
  • Odpowiedz
Pytanie do Mirków: jak myślicie, o ile wasza partnerka zaniżyła liczbę byłych partnerów seksualnych i jak bardzo załagodziła historie o nich?


@AnonimoweMirkoWyznania: mam to w dupie ilu miała przede mną, ale jeżeli z tymi którzy byli przede mną rżnęła się jak Jerzy na wieży i w każdym innym miejscu a seks nie miał dla niej żadnych tajemnic ani zahamowań to gdy ja otrzymam zakazy stop mimo, że to niby ze
  • Odpowiedz
Ja to bym się raczej obawiał żeby cię taka nie zdradziła skoro z twojego opisu wynika że przynajmniej większość osiedla poznało ją dogłębnie


@Asterling: jeśli myślisz, że to jest wyznacznikiem, że kobieta jest bardziej skłonna, aby zdradzić... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Asterling: moim zdaniem błędne myślenie. Jeśli laska jest wolna, nie ma partnera, nie jest w związku, a seks tylko dla seksu to nikomu nie dzieje się krzywda. Bardziej obawiałabym się kobiet, które zdradziły, rzuciły jednego dla kolejnego.
  • Odpowiedz
@malutka_Asienka: No ale mi chodzi raczej o traktowanie seksów jako czegoś takiego zwykłego w stylu zjedzenia bułki na śniadanie. Potem taka powie że co to za zdrada skoro to był zwykły seks a nie żadne emocjonalne pogawędki.
  • Odpowiedz