Wpis z mikrobloga

Mirkowanie - Gra o Mirko, beta testy (Android), daj + jeśli kibicujesz temu projektowi :-}

Witajcie Mirkowie i Mirabelki, pracę nad grą wciąż trwają, czas na takie drobne podsumowanie ~tygodnia prac nad grą (były święta i takie tam + wciąż zbytnio nie mam czasu). Na wstępie chciałbym podziękować za wszelakie uwagi i sugestie co do gry, wymieniłem z Państwem minimum kilkaset wiadomości, być może nawet więcej, zgłosiło się też sporo testerów (wszyscy z listy zostali zaproszeni) + dodatkowo było dużo roboty z konkursami i znaleziskiem o gierce na głównej + wpisami w gorących. Było z tym troszkę roboty i zamieszania, dziękuje za każdego plusa i wykop.

Co Dalej?
Na ten moment planuje dodać panel statystyk + dodać więcej treści do gry (nowe ulepszenia, szkoły #!$%@?, prace (moderator, freelancer i wiele więcej), dodatkowo planuje też "usuń konto", w najbliższej aktualizacji (być może nawet dziś, nie wiem), można się śmiało spodziewać panelu statystyk. Wciąż stawiam na współprace z testerami i dynamiczny rozwój gry, jeśli zaś chodzi o premierę gry, to jest to jeszcze odległy termin (została masa rzeczy do zrobienia), to samo z wersją przeglądarkową. Jak niektórzy z Państwa wiedzą, to udostępniam statystyki ze swoich gierek, nie inaczej będzie z Mirkowaniem (po wydaniu gry), planuje też małe ciekawostki statystyczne z testów :-}

Przypominam też o aktualizacji gry do najnowszej wersji (można to zrobić w sklepie Google Play), widzę, iż niektórzy nadal grają na ciut starszych wersjach, wszelakie uwagi/pomysły piszemy na PW.

Planuje zrobić nowe szkoły #!$%@?, to ma ktoś może pomysł co tam można by dać?

Nie chcesz przegapić ważnych informacji? Wesprzyj mnie
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
Gra posiada też własny tag #donislawmirkowanieclicker <-- obserwuj

Facebook
Twitter

Zapraszam też do sprawdzenia moich innych gier:
Moje Inne Gry

Jeśli ktoś chce nadal dołączyć do testów (Android, email gmail), to proszę wypełnić ten formularz + obserwować mój tag/listę (zaproszenia do bety wysyłam seriami, więc możliwe, iż trzeba będzie troszkę poczekać).
Formularz Beta Testy

Co się udało zrobić w ciągu ~tygodnia






















#donislawdev #gamedev #wykop #glupiewykopowezabawy #heheszki #humorobrazkowy
DonislawDev - Mirkowanie - Gra o Mirko, beta testy (Android), daj + jeśli kibicujesz ...

źródło: comment_MzX3t3WQ7JjEr2dFRfGcCVjVCYBg9OC9.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz