Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde. Te różowe paski to naprawdę jakaś masakra. Żona 5 lat po ślubie. Dwójka dzieci. Nie bzykaliśmy się z dobre pół roku bo żona w ciąży i tak średni widzi mi się kochać z zaawansowaną ciężarną. Urodziłą dwa tygodnie temu.
Żona ma salon kosmetyczny, majster miał przyjść i wymurować ściankę z cegiełek ale od pół roku nie odbiera telefonu, to stwierdziłem że sam to wymuruję. Żona się pyta
-Misiaczku, co chcesz za tą pracę?
-Loda kochanie bo ostatnio się rozleniwiłaś.

Trzy dni to gówno robiłem. Wymierzałem, gruntowałem, układałem, fugowałem, po czym wracam do domu na obiecanego loda a ta we łzach.
- Idź se na #!$%@?, bo ja przecież leniem jestem.

Brak profitu. #!$%@? mać.

#rozowepaski #zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 91
@AnonimoweMirkoWyznania: Więc piszesz, że żona jest w #!$%@? nastroju, bo 2 tygodnie temu urodziła i obecnie jedzie na zupie hormonalnej ktora moze powodować łzy i płacz zupełnie bez powodu?
Ile dzieci musisz spłodzić, by pojąć jak wyglada cykl hormonalny w ciąży i po niej?
Ehhh odciąć biologie całkiem, bzykać to jest sie komu, a wiedza o tym co później na poziomie żenady.
§ 1. Niezdolność dokonania stosunku małżeńskiego uprzednia i trwała, czy to ze strony mężczyzny czy kobiety, czy to absolutna czy względna, czyni małżeństwo nieważnym z samej jego natury.
§ 2. Jeśli przeszkoda niezdolności jest wątpliwa, czy wątpliwość ta jest prawna czy faktyczna, nie należy zabraniać zawarcia małżeństwa ani też, dopóki trwa wątpliwość, orzekać jego nieważności.
§ 3. Niepłodność ani nie wzbrania zawarcia małżeństwa, ani nie powoduje jego nieważności, z zachowaniem przepisu