Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde. Te różowe paski to naprawdę jakaś masakra. Żona 5 lat po ślubie. Dwójka dzieci. Nie bzykaliśmy się z dobre pół roku bo żona w ciąży i tak średni widzi mi się kochać z zaawansowaną ciężarną. Urodziłą dwa tygodnie temu.
Żona ma salon kosmetyczny, majster miał przyjść i wymurować ściankę z cegiełek ale od pół roku nie odbiera telefonu, to stwierdziłem że sam to wymuruję. Żona się pyta
-Misiaczku, co chcesz za tą pracę?
-Loda kochanie bo ostatnio się rozleniwiłaś.

Trzy dni to gówno robiłem. Wymierzałem, gruntowałem, układałem, fugowałem, po czym wracam do domu na obiecanego loda a ta we łzach.
- Idź se na #!$%@?, bo ja przecież leniem jestem.

Brak profitu. #!$%@? mać.

#rozowepaski #zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 91
  • Odpowiedz
@trafiq: a skąd man widzieć kogo Ty masz?
Plus sorry, ale w necie rozni debile sa, a ironii po samej tresci można nie poznać, nawet jeśli autorowi wydaje się inaczej, bo ironia to nie tylko tresc, ale i sposób jej przekazania.
Wiec sam pilnuj swoich 4liter, chlopaku.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Primo - jesteś pantoflem i beta-bankomatem, więc nie masz już jakichkolwiek praw do seksu. Secundo - #!$%@?łeś się w ciężki związek, w dodatku zalałeś foremkę i wyszły krasnale, teraz to możesz zapomnieć o seksie na dobre. Tetro - z powodu tego, że stałeś się misiem-żywicielem, oczekuj, że po burzy hormonów i jakimś czasie, żona znajdzie kogoś, by mu skakać na kiju, kogoś, kto nie będzie misiem-żywicielem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: najgorsze, że ja nie widzę by ten tekst był aż taki ostry. Ot luźno rzucony.
reakcja z płaczem przesadzona, ale nie można jej w żaden sposób winić, jak skoro ciąża obniżyła jej statystyki.

największym problemem jest raczej to, że nie informujecie się wzajemnie.
W dobrej relacji wiedziałbyś, jak nie z domyśleń, to z rozmów, że ona od dwóch tygodni nie do końca jest sobą.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mogłeś się z nią ruchać jak była w zaawansowanej ciązy, to normalne i nie szkodzi dziecku ale widzę to to TOBIE się jej nie chcialo ruchac, bo co? Bo przytyła w ciąży i miała duży brzuch? Wiec jak pogardziłeś ruchaniem przez cały okres ciąży a teraz jak juz urodziła to okej bo ma normalny brzuch? Ale nie zdajesz sobie z tego ze kobieta w połogu który trwa mesiac musi
  • Odpowiedz
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania a ja cię rozumiem Mirku. Klasyczne odwrócenie kota ( ͡° ͜ʖ ͡°) a biało rycerzy i wąsate mirabelki.. Prądem.

Uwielbiam te #!$%@? o hormonach, genach, sterydach i innych wymowkach. Bo przecież facet to robot automat. Gardze ffffuchj leniwa różowa
  • Odpowiedz
w połogu który trwa mesia


@snowball666: minimum 6 tygodni. A tak naprawdę organizm do formy wraca duzo , dużo dłużej...

reakcja z płaczem przesadzona, ale nie można jej w żaden sposób winić, jak skoro ciąża obniżyła jej statystyki.


@NAGI: o panie. W połogu do płaczu jak fontanna to powodu żadnego nie trzeba nawet...
  • Odpowiedz
Jezu, koleś nawet nie mógł z uśmieszkiem powiedzieć co chce bo od razu foch a tutaj horda białorycerzy i różowych, PO PROSTU NIE WIERZĘ XD Tak potężnego kija w dupach to dawno tutaj nie widziałem

  • Odpowiedz
tak średni widzi mi się kochać z zaawansowaną ciężarną


@AnonimoweMirkoWyznania: serio? przeszło ci to w ogóle przez myśl? no i jeszcze to proszenie o zrobienie loda. Żenada. Jakim cudem wy macie dziewczyny i żony, skoro prezentujecie sobą taki poziom chamstwa?
A ja muszę żyć sam. Dżizas #!$%@?!
  • Odpowiedz
@TheFlash: ciekawe jak to u nich wygląda - kobieta w jednej ręce trzyma dziecko i karmi je piersią i wtedy przychodzi jej mąż i mówi do niej:
-no weź go
-weź przestań
-no weź go do buzi
-niechce
-no chlapnij
  • Odpowiedz
@stranger13: Męczyć? Człowieku, koleś pół roku wiplera pałował sam, zresztą nie powiedział "MASZ GO WZIAC DO BUZI" tylko odpowiedział żartując. Powiedział szczerze na co miał ochotę. Zajebisty powód do płaczu nie ma co
  • Odpowiedz