Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde. Te różowe paski to naprawdę jakaś masakra. Żona 5 lat po ślubie. Dwójka dzieci. Nie bzykaliśmy się z dobre pół roku bo żona w ciąży i tak średni widzi mi się kochać z zaawansowaną ciężarną. Urodziłą dwa tygodnie temu.
Żona ma salon kosmetyczny, majster miał przyjść i wymurować ściankę z cegiełek ale od pół roku nie odbiera telefonu, to stwierdziłem że sam to wymuruję. Żona się pyta
-Misiaczku, co chcesz za tą pracę?
-Loda kochanie bo ostatnio się rozleniwiłaś.

Trzy dni to gówno robiłem. Wymierzałem, gruntowałem, układałem, fugowałem, po czym wracam do domu na obiecanego loda a ta we łzach.
- Idź se na #!$%@?, bo ja przecież leniem jestem.

Brak profitu. #!$%@? mać.

#rozowepaski #zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 91
  • Odpowiedz
@stranger13: Jeszcze mnie doklejaj do partii Rakłem XDDD Ubiegać to się powinieneś, ale o rentę socjalną, bo coś masz nie tak z głową. Jakbyś nie zauważył, to faceci też mają raz na kiedyś pewne potrzeby w związkach, ale chyba nie miałeś okazji tego doświadczyć
  • Odpowiedz
@stranger13: korekta, "powininen", nie było pierwszego zdania. Co do reszty, tak, to jest taka żenada, że nie ma innej opcji, niż ad personam, szkoda strzępić ryja. Equality at its finest. Zaczynam mieć wrażenie, że co niektórzy redpilllowcy jednak mają trochę racji...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?, zarzutka czy nie, jaką trąbą trzeba być, żeby tak powiedzieć. Kobieta nosi w brzuchu wasze dziecko, a to kuźwa nie jest łatwe, rodzi je w bólu, ma sieczkę w głowie, bo hormony, a ty z takim buraczanym tekstem. Wiadomo, że są potrzeby seksualne w związku, ale można to w inny sposób zrobić, chyba nie trzeba ci mówić, że są inne opcje niż seks, które dają satysfakcję. Po drugie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: aż trudno uwierzyć że można takim bucowatym tekstem do żony jebnąć... Powiedzieć, że nic, buzi, dobrej zupy a ona dalej by sama coś wymyśliła. Poza tym człowieku, kobieta po porodzie, #!$%@? psychicznie i fizycznie a ty każesz się się kłaniać do kozika... litości
  • Odpowiedz
@zielonk4 w którym miejscu jest taki przepis?

Edit: doczytałem. Ten co wrzucałeś nie mówi o tym. To się tyczy pierwszego stosunku. Czyli jeśli weźmiesz ślub, ale nie dojdzie w ogóle do współżycia to małżeństwo jest nieważne. Jeśli dojdzie chociaż raz to już później de facto nie musi być. :)

Można ewentualnie argumentować brakiem dążenia do posiadania dzieci (bo musu też nie ma), ale OP już dziecko ma więc u niego beak
  • Odpowiedz