Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde. Te różowe paski to naprawdę jakaś masakra. Żona 5 lat po ślubie. Dwójka dzieci. Nie bzykaliśmy się z dobre pół roku bo żona w ciąży i tak średni widzi mi się kochać z zaawansowaną ciężarną. Urodziłą dwa tygodnie temu.
Żona ma salon kosmetyczny, majster miał przyjść i wymurować ściankę z cegiełek ale od pół roku nie odbiera telefonu, to stwierdziłem że sam to wymuruję. Żona się pyta
-Misiaczku, co chcesz za tą pracę?
-Loda kochanie bo ostatnio się rozleniwiłaś.

Trzy dni to gówno robiłem. Wymierzałem, gruntowałem, układałem, fugowałem, po czym wracam do domu na obiecanego loda a ta we łzach.
- Idź se na #!$%@?, bo ja przecież leniem jestem.

Brak profitu. #!$%@? mać.

#rozowepaski #zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 91
  • Odpowiedz
@savanna: jak słyszę od kobiety dorosły facet to dorosły facet tamto. Dla nas to ze podważanie nasza dorosłość jeśli coś idzie nie po Waszej myśli, jest gowno znaczące. Możemy być niedorosli i niedojrzali, tylko czemu Wy takie mądre, dorosłe i dojrzałe po alkoholu bardziej #!$%@?? Czemu Wam tak mało płaca w jakiejkolwiek pracy? Hmmm
  • Odpowiedz
chamski jesteś to ci powinna jeszcze w pysk strzelić


@maginalia: pomimo iż autor wykazał się chamstwem to nie powinno się promować przemocy domowej i nie powinna być ona odpowiedzą na prymitywne zachowanie kogoś w związku.
  • Odpowiedz
JAK ON ŚMIE, POWTARZAM JAK ON SPIE PROSIĆ O SPELNIENIE NAJNIZSZEJ W PIRAMIDZIE POTRZEBY CZLOWIEKA


@TheFlash: nie wiem, co ty robiłeś na biologii, ale facet to nie dildo z doczepionym człowiekiem a kobieta to nie ręka.

Polecam poczytać o połogu, o tym jakie zmiany hormonalne wtedy następują. Jeśli chcesz mieć seks na zawołanie nawet kiedy partnerka nie bedzie w stanie tego fizycznie robić to chodź na dziwki a nie pakuj
  • Odpowiedz
@iron_fox2: oczywiście, zgadzam się z Tobą, ale zazwyczaj z chamem trzeba rozmawiać jego językiem, bo innego nie zna. Nie zdziwiłabym się jakby on żonę psychicznie, a może nawet i fizycznie maltretował.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ogarnij się, chłopie.

Loda, bo się ROZLENIWIŁAŚ


Co to w ogóle za tekst? Kobieta 9 miesięcy męczyła się z Twoim dzieckiem w brzuchu, bolał ją kręgosłup, nogi, miała dość wszystkiego. Ty tymczasem miesiącami olewałeś jej potrzeby seksualne (bo gruba, bo brzuch). Teraz jest wymęczona porodem, znowu wszystko ją boli, ma huśtawkę nastrojów, a Ty, Pan i Władca nazywasz ją leniem xDDD
Leniem to Ty jesteś. Albo inaczej, masz w dupie jej potrzeby i patrzysz tylko
  • Odpowiedz
ja #!$%@? ty faktycznie o hormonach i o tym co sie dzieje w trakcie i po ciąży masz żadne pojęcie


@martwy_kotek: Nie zdążyłem już edytować, ale na to aż odpiszę xD Dalej pozwalajcie wleźć sobie na głowę i wszystko usprawiedliwiać hormonami. Myślałem, że człowiek nie jest już dzikusem i jednak stara się utrzymać te ułamki opanowania i ludzkiego zachowania. Jego żona mogła powiedzieć "no śmieszne w #!$%@? ale słabo się
  • Odpowiedz
Dalej pozwalajcie wleźć sobie na głowę i wszystko usprawiedliwiać hormonami.


@TheFlash: nawet nie zamierzam Ci odpisywać trollu XDD

Jego żona mogła powiedzieć "no śmieszne w #!$%@? ale słabo się na to czuję sory" ale nie xD Foszki lepsze
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: Już nawet mi się nie chce cytować xD Powiedz co byś chciał w nie do końca poważnym przekazie i w zamian dostań focha i zasugerowanie własnemu mężowi pójście na #!$%@? xD Jak mu sprzeda przy następnym takim pytaniu kose w żebra to też powiecie, że w 100% niewinna? XDDD Ja #!$%@?, dzicz.

OP mógł nie wyczuć na to pytanie momentu, ale #!$%@?, są pewne granice. Lepiej się wzajemnie #!$%@?ć
  • Odpowiedz