Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde. Te różowe paski to naprawdę jakaś masakra. Żona 5 lat po ślubie. Dwójka dzieci. Nie bzykaliśmy się z dobre pół roku bo żona w ciąży i tak średni widzi mi się kochać z zaawansowaną ciężarną. Urodziłą dwa tygodnie temu.
Żona ma salon kosmetyczny, majster miał przyjść i wymurować ściankę z cegiełek ale od pół roku nie odbiera telefonu, to stwierdziłem że sam to wymuruję. Żona się pyta
-Misiaczku, co chcesz za tą pracę?
-Loda kochanie bo ostatnio się rozleniwiłaś.

Trzy dni to gówno robiłem. Wymierzałem, gruntowałem, układałem, fugowałem, po czym wracam do domu na obiecanego loda a ta we łzach.
- Idź se na #!$%@?, bo ja przecież leniem jestem.

Brak profitu. #!$%@? mać.

#rozowepaski #zwiazki #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 91
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: XDDDDD porównuj mnie jeszcze do jakiegoś trolla stulejarza, ah wikop at its finest <3

Tak tylko dodam, że ten brak seksu mogli wspólnie ugadac, co, może żona nie wiedziala ze on sobie tak zdecydował? XD to już byłby szczyt wszystkiego i kompletny brak zgrania w związku
  • Odpowiedz
@skorpion666: ale co ty porównujesz xd dorosły facet tak jak i dorosła kobieta potrafią rozmawiać na tematy "trudne". Stulejarz i niedojrzały gówniarz będzie kisnąć w sobie, po czym wyskoczy z januszowym tekstem. Ale tłumacz sobie dalej argumentami znikąd. Lecisz na czarną.
  • Odpowiedz
OP: Boże. Ileż frustracji musi być w tym narodzie że tak lajtowy wpis wywołuje taką lawinę nienawiści. Janusz, pantofel, cham, beta-bankomat. Ludzie. wyciągnijcie kija z dupy.

@maginalia: Wyobraź sobie że istnieje coś takiego jak "kontekst" a tekst "-Loda kochanie bo ostatnio się rozleniwiłaś." to wyrwane z kontekstu zdanie, dla nas zazwyczaj całkowicie lajtowe.

Wszystkich piszących o "popuszczaniu szpary" nawet nie
  • Odpowiedz
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania bardzo lajtowy ten tekst, masz rację. Ot żarty, żarciki, wiadomka hehe.
A że matka twojego dziecka się popłakała po takim dictum, to też nic, hehe. Przecież ma tylko głupie fochy. Jak to baba. A to takie zabawne bylo. Ale wykopki som takie głupie, bo się nie śmieją z takiego plot twistu, tylko stoją murem po stronie tej zranionej kobiety. No jak tak można :(

Zero autorefleksji, jakiejkolwiek. Skoro nie rusza
  • Odpowiedz