Wpis z mikrobloga

#pasta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niemoje ##!$%@? #pokolenieikea #zwiazki

#!$%@? INTYMNOŚĆ XDDDDDD
Poważnie? Takie pretensjonalne gówna was jarają? Pan Piotr C. z POKOLENIA IKEA XDDD opisał jakąś totalną oczywistość wynikającą z instynktów, jakimi obdarzyła nas natura już dawno, w jakiś wykwintny sposób, opisując niestworzone sytuacje z typem biegnącym pół Warszawy za swoją księżniczką z kwiatami (oczywiście wszystkie kobiety na pewno miały nadzieję, że to dla nich są te kwiaty, bo to przecież normalne, że przypadkowe zjeby biegną pół miasta po to, aby wręczyć je nieznajomej XDD ale zapomniałem, że tego typu pisarze to specjaliści od kobiet) i nawet z nią jedzie kawałek #!$%@? pociągiem, do którego wsiadła żeby uciec od tego psychopaty XDD
Już nie wspomnę rzecz jasna o tym, że wszystko ma miejsce w Warszawie, czyli polskim mieście biznesu i seksu. Trzeba zaznaczyć, że #!$%@? Warszawa, zegarki #!$%@?, garniturki i leksusy XDD
Sytuacja z taksówką to też jakaś klisza z #!$%@? filmów romantycznych będących jedynie wyobrażeniami niedopieszczonej Pani, która bardzo by chciała być Francuzką. NIECH PAN ZAWIEZIE PANIĄ TAM GDZIE ONA PROSI XDDDDDDD NO #!$%@? DZIĘKI ZA INFO TYPIE TERAZ WIEM NA CZYM POLEGA MÓJ ZAWÓD
Aehhhhhh i te #!$%@? kosze kwiatów do pracy, żeby inne był ZAZDROSNE. No fajnie macie, skoro podoba Wam się sprowadzanie Waszych potrzeb do wzbudzenia zazdrości u koleżanek. Zajebiste uczucie, co? Polecam także pocieszanie się nieszczęściem innych. W sumie by się zgadzało XD bo pamiętam, jak na ulicy mijałem jakąś starą lampucerę, która radziła swojej córce (chyba XD), żeby "pamiętała, że inni mają gorzej" XDDDDDDD No dobra, to mamy chociaż jedną rzecz z tego gówna, która pokrywa się w jakiś sposób z prawdą.
Fuck eye (XDDDDDD OLABOGE ALE ZGNIŁEM Z TEGO) już pozwolę sobie pominąć. Dlaczego? No nie wiem, może dlatego, że to normalne, jak się jest w związku XD Chociaż, #!$%@? wie, tego typu zjeby może stosują go do nieznajomych XD
I cały ten #!$%@? wspaniały tekst po to, żeby wsadzić go sobie w dupę i połechtać ego piwek ze sokiem jeszcze bardziej pisząc, że to wszystko to #!$%@?, bo najważniejsze, żeby był wtedy, kiedy będzie potrzebny. No dzięki XDDDD
Jeśli oni jakoś monetyzują zamieszczane przez siebie treści, to wierzcie mi, że doskonale wiedzą, jakie pierdoły pisać, żeby banda dziewczynek, które chyba jeszcze mieszkają z rodzicami i nie miały nigdy bolca, dostawały wylewu z #!$%@? XD to musi wynikać z jakiegoś niedotlenienia mózgu #!$%@?, żeby jarać się oczywistościami OOO #!$%@? PODOBNIE MYSLE CO PAN Z INTERNETU ALE MUSZE BYĆ #!$%@? MONDRA i #!$%@?, jeszcze to zrozumiem, bo lochy to lochy. Nie rozumiem za to bandy dałnów, które to forsują. Chyba tylko po to, żeby pokazać, że to oni właśnie są tymi mitycznymi rycerzami na białym koniu…….
- GDZIE TACY MEZCZYZNI TAKICH JUŻ NIE MA EHHH……
- SOM.. UWIEŻ MI ;)))))))))
Pobierz d.....n - #pasta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niemoje ##!$%@? #pok...
źródło: comment_nvtQomeMJTequ5OGW2LS1Q7YHbNgbgCC.jpg
  • 80
@desensitization: Na świecie jest przeszło 7 mld ludzi i wielu z nich uważa się za główne go bohatera opowieści i wyjątkową istotę. To już samo w sobie jest dość komiczne.
Dodajmy do tego narrację / namowy współczesnego społeczeństwa; o dzieleniu się w Intenecie wszystkim (crowdsourcing), o tym że jesteś taki wyjątkowy i możesz wszystko, jednak wciąż potrzebujesz nowych rzeczy by się uśmiechać.
Udawanie lowelasa to nie jest przy tym wszystkim takie
@desensitization

Problemem większości kobiet jest brak wyobraźni, empatii i poświęcenia. Mało która kobieta jest w stanie uczynić tak jak moja przyjaciółka, która przez pół godziny ganiała po mieście, by kupić i przynieść swojemu towarzyszowi zimnego browara minutę tuż po przyjściu z pracy. Mijający ją przechodnie liczyli, że ten browar jest dla nich...

Mężczyźni lubią jak kobieta dobrze zarządza czasem i czasem jej się udaje odłożyć smartfon i porozmawiać z partnerem, poświęcić mu
@desensitization: Dałbym tysiąc plusów jakbym mógł xD Te wszystkie OCZAMI GENTLEMANA Z INTYMNEGO POKOLENIA IKEAblablabla co ciągle #!$%@?ą to samo to jest rak straszliwy z przerzutami. #!$%@? tekst o tym co powinien PRAWDZIWY,podkreślam PRAWDZIWY facet. Potem coś o tym,że związek to nie lajki i fotki na insta,potem coś o kwiatach,PIEPRZENIU na blacie albo szybkim numerku w windzie,rozmowie blablabla i tak w kółko a głupie cipy sie jarają xD
opisał jakąś totalną oczywistość wynikającą z instynktów, jakimi obdarzyła nas natura już dawno, w jakiś wykwintny sposób


@desensitization:
Bluzgi, rzucanie mięsem i historie niczym wodzirej imprezy, który po kilku głębszych #!$%@?ł 1/3 wydarzeń, a połowę dorobił w swojej głowie. Chłopie, tak wykwintnie to ja ci mogę na Wykopie pisać xD. To jest zwykła naparzanka dla szarej masy ludzi, którzy jarają się na myśl, że mogą w książce przeczytać przekleństwo.