Wpis z mikrobloga

w nawiązaniu do tego wpisu, bo ciekawi mnie to.

w sumie pytanie do wszystkich, ale chyba głównie do #rozowepaski, bo przypuszczam, że mogą mieć podobnie.

OP tam pisze, że szuka wyłącznie takiej 8/10+ (imo ta skala jest debilna, bo to powinno być zero-jedynkowe - albo ktoś ci się podoba, albo nie, ale pomińmy), że do mniej atrakcyjnych przemaga się z wielkim trudem i że jednak uroda jest tutaj kluczowa i decydująca. no i tak sobie zaczęłam myśleć, że chyba nigdy nie miałam tak, że kogoś poznałam i od razu mi się spodobał. nie mam jakiegoś konkretnego "typu" raczej. jasne, potrafię stwierdzić czy ktoś jest brzydki czy ładny. wiem na przykład, że Michael Fassbender jest najpiękniejszym mężczyzną na ziemi, a zaraz po nim Benicio del Toro, ale w momencie, w którym kogoś poznaję to wygląd nie jest coś co wystarcza, żeby mnie zainteresować, i w zasadzie dopiero jak kogoś lepiej poznam i polubię to zaczyna mi się tak prawdziwie podobać, co w sumie może być problematyczne XD rozmawiałam z koleżankami i sporo ma podobnie, ale ciekawi mnie czy dla kogoś z was wygląd faktycznie wystarcza do tego, żeby się zauroczyć czy jednak potrzebujecie czegoś więcej?

#gownowpis #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #kiciochpyta #zwiazki
  • 77
@IsDaddyHome: generalnie na wykopie niebiescy często piszą, że nie ma się co oszukiwać, że przy poznawaniu kogoś i wchodzeniu w związek liczy się tylko wygląd, że różowe próbują ich oszukać/pocieszyć mówiąc, że to nieprawda. ale w zasadzie rzadko kiedy się spotkałam z tym, żeby jakaś moja znajoma zauroczyła się w kimś tylko dlatego, że jest atrakcyjny, za to koledzy z tego samego powodu znacznie częściej
OP tam pisze, że szuka wyłącznie takiej 8/10+ (imo ta skala jest debilna, bo to powinno być zero-jedynkowe - albo ktoś ci się podoba, albo nie, ale pomińmy)


@kwasnydeszcz: zero-jedynkowe to może być na zasadzie łapka w górę/w dół. Skala od 1-10 określa poziom. Przykład wyboru 0/1:

- multipla - niekce - 0
- nówka passat - chcę - 1

Aleeee, jeśli mam do wyboru kilka aut, to mogę pogdybać co
@trevoz Myślisz, że coś w Twoim wyglądzie ich odtrąca? Jeśli tak, to warto pomyśleć co i to zmienić. Są też ludzie, którzy nie lubią dotykać obcych ludzi (ja np.: do takich należę).
@Catttana: do tej pory myślałem, że taka kultura i tyle xd Ogólnie jak kilka razy podałem rękę jakimś koleżankom na powitanie to jakoś zdziwione były
A co do wyglądu to przecież nie da się wszystkiego zmienić, chyba że ma się kilkaset tysięcy dolarów to można z 2/10 zrobić się 8/10. Ale aż tyle to nie mam xd
@kwasnydeszcz: jeśli chodzi o związek to numerki nie mają nic do rzeczy. Ta skala 1-10 dotyczy tylko i wyłącznie cech zewnętrznych. Jest najpłytszą formą oceny płci przeciwnej. Tylko okładka, bez książki.
Jeszcze się taki na wypoku nie narodził, żeby w numerkach cechy osobowości ująć.

Tutaj jest nieco słów wyjaśnienia mianowicie stosunek skali hot 1-10 do crazy 1-10 przy wyborze kobiety pdk#
Teoretycznie na bazie tego filmu można wysnuć wniosek, że faceci
@trevoz Bardziej chodzi o to, czy jesteś zadbany, masz zadbane ręce, czyste ubrania, nie sypie się z Ciebie łupież, czy dobrze pachniesz. To są rzeczy, które bardziej wymagają wkładu w postaci czasu niż pieniędzy, a dla kobiet są szalenie ważne. Jeśli masz pryszcze na całej twarzy, to to też nie będzie działało na Twoją korzyść. Twarz to nie wszystko, bo możesz się komuś nie spodobać, ale to nie oznacza, że się Ciebie