Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie stawiajcie nigdy w życiu pracy na pierwszym miejscu, nie żałujcie czasu żonie i dzieciom. Szanujcie też siebie samych.

Chciałem być wspaniałym ojcem i mężem, pragnąłem żeby moja rodzina miała wszystko czego zapragnie - a i tegp czego ja sam nie miałem jako dziecko. Zapieprzałem od rana do nocy, wracałem do domu umęczony, w domu zasuwałem ze ścierą i odkurzaczem, prałem itd. Czułem, że żona oddala się ode mnie, że coraz mniej nas łączy ze sobą a ostatnim spoiwem było kilkuletnie dziecko. Trudno było tego nie czuć kiedy jej ostatnim "seksualnym zrywem" było "zapłodnienie" a potem odtrąciła mnie gorzej niż psa.

Wszystko było dobrze do czasu kiedy przynosiłem pieniądze. Kiedy zaczęły się problemy to zaczęły się awantury i roszczenia. Kiedy zadłużałem się żeby starczało na wszystko była obojętność - a kiedy te długi spłacałem była złość i nienawiść.

Coraz bardziej i głębiej w sercu czułem, że traktuje mnie przedmiotowo. Codzienny krzyk, pretensje o wszystko, złość. Już nawet córka widząc zachowanie matki zaczęła mnie tak samo traktować :(

Liczyłem, że w święta trochę mi odpuści. Jednak nie, traktowała mnie tak samo ozięble i obojętnie, chwilami z pogardą i nieskrywaną niechęcią.

Dziś oznajmiła, że to były "ostatnie wspólne święta", ma dość udawania i odchodzi. Zabiera dzieci - bo oprócz córki jest w ciąży...

Wesołych Świąt.... :(

#przegryw #smutnazaba #malzenstwo #zwiazki #rozowepaski #gorzkiezale #swieta #rodzina

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: bo żeś się dał zdominować jak dziecko, masz ochote na seks to bierzesz-zawsze się troche gwałci, żona drze ryja to krzyknij głośniej i ignoruj ozięble zamiast jak #!$%@? przepraszać, że żyjesz. Bądź facetem do #!$%@? i myśl też o sobie, nawet psa da się zagłaskać, będąc na każde jej skinienie straciłeś całkowicie jej szacunek, zainteresowanie i ją. Brawo Ty
@dodgers: @mus-tang
Co xd ?

#!$%@? wracasz styrany po robocie i sam sie bierzesz na sprzatanie, pomimo tego ze dzien wczesniej przy powtorce z rozgrywki zona cie jeszcze #!$%@?, ze zes krzywo lustro wytarl, a ty jakby nigdy nic #!$%@? dalej wkolo macieju bo niby czemu nie, jo XDDD

Juz raz to napisalem, ale powtorze i pewnie nie ostatni raz. Ona musiala mim gardzic na poziomie swojej podswiadomosci ( ͡°