Wpis z mikrobloga

Koleżanka dzwoni zapłakana, że facet wyrzucił ją z domu z dzieckiem. Pocieszasz ją, po pewnym czasie zbliżacie się do siebie, dużo piszecie, odwiedzasz ją, jej dziecko cię uwielbia, zabierasz ją na imprezę, dobrze się bawicie, nagle zaczyna z kimś pisać na FB, znika na kilkanaście minut, po pewnym czasie pojawia się jakiś facet i idziesz w odstawkę. Naprawdę smutno mi się zrobiło. Dzisiaj taka wiadomość. Wybrałem chyba jedyną słuszną opcję.. #przegryw #foreveralone #friendzone
Pobierz
źródło: comment_bqvllxLOC0AVrDCe5HeZjnwFTlSbCJjL.jpg
  • 258
@myszczur: Nie no współczuję Ci, zwłaszcza że byłeś gotowy obcego dzieciaka wziąć, co dla mnie jest wielkim czynem. Muka takiej suce na krzyż. Sam jestem po przejściach miłosnych i w takich sytuacjach to chyba tylko dobra wódka i dobre towarzystwo jest lekarstwem
@myszczur:
Na przyszłość. Naucz się pisać nieważne poprawnie, jeśli masz zamiar używać tego słowa tyle razy.
Ogólnie to spieprzyłeś mówiąc jej o swoich "uczuciach", jak Ci na imprezie nie pasowało było spakować dupę w troki i wyjść bez słowa. Niech ona pisze i się tłumaczy.
były jakieś deklaracje z jej strony, że jesteście razem?


@windows95: @myszczur: Autor konsekwentnie odmawia odpowiedzi na pytanie, ale z wątku można wywnioskować, że nie było. Po prostu założył sobie, że są razem, dziewczyna widać zaskoczona, bo nie wie nawet o co się jej robi awanturę.

Żeby nie było, stwierdzenie "pocieszyłeś ją więc jesteś betą" jest tak samo stulejarskie, jak pisanie, że dziewczyna to dziwka. Owszem, zdarza się, że w takich
Co tu sie #!$%@? w tym temacie xd

@myszczur Laska byla Toba niezainteresowana, mimo, ze zapraszala na impreze. Wykorzystala Cie emocjonalnie, bo chciales ja zaruchac. Jakbys ogarnal swoje cisnienie to by to inaczej wygladalo, nie jestes tez pogotowiem psychologicznym, nie angazuj sie #!$%@? po miesiacu spotykania xd. Cala sytuacja to Twoja wina, bo natury kobiet nie zmienisz (zawsze beda manipulowac facetami), wez za to odpowiedzialnosc, zerwij kontakt i zyj dalej madrzejszy, typie.
@myszczur:
aa po tym ze wiedziales ze locha (bo nie nazwe kobieta tego ... czegos) nagrywa innego kolesia a MIMO to dalej z nia wiazales plany sugeruje zebys DOKLADNIE przypomnial sobie co piles na imprezie.

Bo to byl jakis napoj PRZYWRACAJACY Twoim jadrom ich prawdziwa role.

gosciu - do tego momentu na imprezie byles ABSOLUTNIE BEZ JAJ ale przynajmniej podjales sluszna decyzje i je odnalazles.

pozdrawiam.
szanuje.
@myszczur: prawie się tu nie udzielam, ale zrobię wyjątek...
z całym szacunkiem, nie wnikam w jakiej jesteś sytuacji życiowej i przez co w życiu musiałeś przejść...

ale tutaj to serio miałeś więcej szczęścia niż rozumu.

rada prosto z serca od człowieka, którego życie ostro przeorało w ostatnich latach...

zastanów się nad swoim życiem, co spowodowało, że niemalże targnąłeś się na swoje życie.
dlaczego go nie szanujesz?
czy naprawdę myślisz, że taka
@myszczur

@afc123: To po #!$%@? wydzwania, zaprasza i #!$%@? z innym? Żeby chociaż wyjście było ogólne ze znajomymi to bym nic nie napisał.

Z babami stawia sie sprawe jasno. Idziemy na imprezę, nie znam tam ludzi wiec jak cos idziemy jako para, pasuje ci to? Nie pasuje to elo.

Teraz mogles napisac: Mialem nadzieje sie zblizyc na imprezie i moze cos z tego by bylo. Chyba jednak nie jestes zainteresowana wiec