Wpis z mikrobloga

Koleżanka dzwoni zapłakana, że facet wyrzucił ją z domu z dzieckiem. Pocieszasz ją, po pewnym czasie zbliżacie się do siebie, dużo piszecie, odwiedzasz ją, jej dziecko cię uwielbia, zabierasz ją na imprezę, dobrze się bawicie, nagle zaczyna z kimś pisać na FB, znika na kilkanaście minut, po pewnym czasie pojawia się jakiś facet i idziesz w odstawkę. Naprawdę smutno mi się zrobiło. Dzisiaj taka wiadomość. Wybrałem chyba jedyną słuszną opcję.. #przegryw #foreveralone #friendzone
Pobierz
źródło: comment_bqvllxLOC0AVrDCe5HeZjnwFTlSbCJjL.jpg
  • 258
@myszczur: Zdradzę Ci czemu stało się tak a nie inaczej
Przechodziłem kiedyś przez podobną sytuacje. Poznałem dziewczyne, która miała chłopaka ale nie powodziło im się zbyt dobrze. Z dwa razy sie spotkalismy tak na luzie gdy miala kiepsko z chłopakiem. Po prawie miesiacu bardzo sporadycznej znajomości facet wywalił ją z domu w nocy w dużym mieście więc spała na dworcu bo czekała na pociąg powrotny do rodziny. Dopiero po 2 dniach
@Variv: @janeeyrie: @afc123: Nie mogę z tych komentarzy ''Nie byliście w związku więc o #!$%@? się spinasz'', To nie ma znaczenia czy byli czy nie, jeżeli idzie się z kimś razem na imprezę to kulturalnie byłoby o tym kimś nie zapomnieć po kwadransie i nie polecieć z inną ekipą. Wiele razy wyskakiwałem z dobrym znajomym do klubu i jakoś nie odstawialiśmy się na bok dla innego towarzystwa. I nikt
@myszczur w czasie imprezy pewnie nawet nie pisnąłeś słowem, tylko stałeś sobie gdzieś tam z boku xD

Sorry Gregory, ale #!$%@? nie zasługuje na kobietę.

Jak tylko zaczęła się interesować innym to trzeba było zaakcentować swoją obecność, pokazać dominację i po prostu przegonić typa.