Wpis z mikrobloga

Koleżanka dzwoni zapłakana, że facet wyrzucił ją z domu z dzieckiem. Pocieszasz ją, po pewnym czasie zbliżacie się do siebie, dużo piszecie, odwiedzasz ją, jej dziecko cię uwielbia, zabierasz ją na imprezę, dobrze się bawicie, nagle zaczyna z kimś pisać na FB, znika na kilkanaście minut, po pewnym czasie pojawia się jakiś facet i idziesz w odstawkę. Naprawdę smutno mi się zrobiło. Dzisiaj taka wiadomość. Wybrałem chyba jedyną słuszną opcję.. #przegryw #foreveralone #friendzone
Pobierz
źródło: comment_bqvllxLOC0AVrDCe5HeZjnwFTlSbCJjL.jpg
  • 258
@abunasrallah: Masakra, czy wam ludzie trzeba milion razy tłumaczyć? I jakie mieszkanie? Jeśli pójdziesz sam z kolegą na imprezę, a ten sobie pójdzie do jakiś swoich znajomych, których nie znasz i cię zleje zupełnie to się nie #!$%@?? Jeśli umawia się tylko ze mną, TYLKO i idziemy na imprezę gdzie znajduje sobie gacha i cię olewa to jest normalne? Lecz się.
@myszczur: tak. to normalne. jak ide z kumpelą na impreze to nie wymagam zeby ze mna lazila caly czas. Ani ona nie moze wymagac tego ode mnie. Bo traktuje ja tak jak kumpla tylko ze kumpel zamiast penisa ma cipke. Co w przypadku jesli jestescie kumplami/ kolegami nic nie zmienia. PS - mieszkanie wyedytowalem. Zle przeczytalem.
@abunasrallah: Tu nie chodzi aby chodziła cały czas za mną, tylko jak idziemy razem sami, to nie szuka się innych kolesi, mogła zaproponować wyjście ze znajomymi, może też bym się zdenerwował, ze względu na to, że jednak po tym wszystkim na coś liczyłem, ale przynajmniej nie mógłbym się do niczego doczepić, bo sytuacja byłaby czysta. A jej zagrywka to niestety zwykłe #!$%@?. Tak się nie robi.
Co ja niby złego napisałem w tym tekście, który zacytowałeś?


@SmiesznaBeczka:

Nie pokazuj za bardzo dziewczynie jak Ci na niej zalezy.

Pokazując kobiecie swoją dobroć juz na poczatku znajomosci z góry jesteś stracony

To

Pomagać można, ale też trzeba mieć swoje życie, swoje zdanie, tak aby partnerka wiedziała że ma do czynienia z poukladanym facetem, a nie z bachorem ktory chce jedynie zaruchac


@SmiesznaBeczka: no to albo a albo b.
mogła zaproponować wyjście ze znajomymi, może też bym się zdenerwował, ze względu na to, że jednak po tym wszystkim na coś liczyłem, ale przynajmniej nie mógłbym się do niczego doczepić, bo sytuacja byłaby czysta.


@myszczur: czyli jest winna twoim dopowiedzeniom. Typowa logikaniebieskichpaskow w calej okazalosci. Ehh ci faceci tego nie pojmiesz ubdura sobie coś i zaraz foch...

Zaproponowala wyjscie ze znajomymi, z toba. Z jej znajomym. Tobą.

Jest skala od widzenia
@Naxster: Wiesz co, życzę ci podobnej sytuacji, gdzie zaczynasz się powoli spotykać z panną, wychodzisz z nią na imprezę a ona cię olewa i ucieka do innego gościa. Pewnie jesteś przyzwyczajony do robienia z siebie frajera i jeden raz w tę czy we wte ktoś zleje cię gównem nie zrobi ci różnicy.
@Naxster: Wiesz co, życzę ci podobnej sytuacji, gdzie zaczynasz się powoli spotykać z panną, wychodzisz z nią na imprezę a ona cię olewa i ucieka do innego gościa. Pewnie jesteś przyzwyczajony do robienia z siebie frajera i jeden raz w tę czy we wte ktoś zleje cię gównem nie zrobi ci różnicy.


@myszczur #!$%@? gościu, nie zmienia to faktu, że to tylko twoja KOLEŻANKA. Dupa cię piecze, że spodobał jej się
@myszczur: Wieśniaki lubią interpretować wszystko w taki sposób im aktualnie pasuje, dlatego są wieśniakami. Jak mnie sytuacja nie dotyczy, mogę zatem pokazać jaki jestem mądry.

Proste, że się na imprezę nie zaprasza się kogoś, by go olać. Można było pójść samemu, sytuacja byłaby jasna.
Bez względu czy dziewczyna ma w stosunku do ciebie jakieś plany czy nie, po prostu się kogoś nie olewa.
Normalnym ludziom nie brakuje czasu, w sensie, że