Wpis z mikrobloga

Jak ja lubię ten czas, gdy #bitcoin spada i nagle zaczynają się pod tym tagiem pojawiać nowe wcześniej niewidoczne nicki. Wiecie kto to? To noncoinerzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na co dzień używają zszywacza do ratowania swych pękających dup. Mają albo za dużego pietra albo za mało kasy, żeby coś zainwestować więc jak sytuacja jest standardowa przez 90% czasu (czyt. #btc rośnie albo stoi w miejscu) to siedzą z cichą dupą. Ale jak bitek zacznie spadac? Uuuuuu hu hu. ATAAAK! I wysypują się jak grzyby po deszczu, im większy spadek tym więcej zawistnych januszy, których cieszy czyjaś porażka bo sami klepią co miesiąc dostając najniższą krajową. Do zobaczenia za jakiś czas jak btc wróci do formy. Ciekaw ile was wtedy tutaj będę widział.

#kryptowaluty
Pobierz
źródło: comment_ORiKDvPXHTxfHIgN3T1H5VitG9PHmqno.jpg
  • 22
Jak ja lubię ten czas, gdy #bitcoin spada i nagle zaczynają się pod tym tagiem pojawiać nowe wcześniej niewidoczne nicki. Wiecie kto to? To noncoinerzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@OrzelKaskader:

Jak ja lubię ten czas, gdy #bitcoin spada i nagle zaczynają się pod tym tagiem i nagle przestają się pod nim pojawiać pewne osoby. Wiecie kto to? To fanboje, którzy zwiastowali że w styczniu bitek będzie wart
Oba typy są siebie warte. Ja nie jestem ani fanboyem ani zawistnym januszem. Trzeba myśleć głową a nie dupą. Ot cała filozofia.


@OrzelKaskader: Nie no, ja obserwuję co się dzieje z czystej ciekawości ( ͡º ͜ʖ͡º) Wystarczyło zachwianie spowodowane kradzieżą bitków z jednej giełdy w Korei i bańka pęka. A przecież to nie miała być bańka - to miała być przyszłość !!1111 Dolar już się pakował
@Khaine: Dolar jeśli kiedyś zniknie to raczej jako ostatni. USA nie pozwoli, żeby ich walucie coś się stało. Wydaje mi się, że obecnie #btc służy zbyt wielu poważnym graczom do zarabiania kasy na leszczach. Do tego duże instytucje raczej nie pchają się w instrumenty, które mają upaść za miesiąc. Opcje są dwie: jebnie albo nie jebnie. Mnie tylko boli to, że w ludziach tyle zawiści jest. Nieźle trzeba być sfrustrowanym, żeby
Nieźle trzeba być sfrustrowanym, żeby cieszyć się potknięciami innych ludzi (w dodatku obcych).


@OrzelKaskader: Jakimi potknięciami? Jedni stawiają, że jebnie inni, że poleci do 100k dolców. Po prostu raz cieszą się jedni a raz drudzy ( ͡º ͜ʖ͡º) Coinerzy też większość czasu spędzają na nabijaniu się z nocoinerów, że nie kupili jak rośnie. Potem wielkie zdziwienie, że piłeczka się odbija jak przychodzi spadek xD