Wpis z mikrobloga

Poszło 201kg na klatę, bez koksu, naturalnie, żadnych saa/ph/sarmów, absolutne 0 dopingu.

Nie powiem stresował mnie ten ciężar, do tego w trakcie wyciskania złapał mnie niesamowity skurcz dwugłowego, ale nie było #!$%@? żebym to odpuścił i poszło elegancko. Szczerze mówiąc te 200kg było bardziej dla mnie psychiczną barierą niż fizyczną, po wycisnięciu momentalnie zeszło ze mnie ciśnienie i nie próbowałem wyciskać więcej, ale myślę że wycisnąć 205kg++ będzie o wiele łatwiej niż te 201kg, po prostu nie czuję już tego stresu, bariera pokonana.

Na początku maja wyciskałem 175kg - czyli w ~8 miesięcy udało mi się dołożyć 26kg. A to wszystko zasługa - "Westside method" a ileż to ja się naczytałem że ten trening nie nadaje się do treningu raw, a tym bardziej bez SAA.

Fun robienia 1Rep maxów co tydzień jest niesamowity. Do tego żadnych "bloków" treningowych, tylko co tydzień nowy rekord 1rep, plus coraz większe volume, czyli co tydzień coraz silniejszy i coraz większy. W 2018 230kg musi pójść! Stagnacja nie istnieje.

Myślicie że tak teraz będzie?

#mirkokoksy #silownia #mikrokoksy
IntruderXXL - Poszło 201kg na klatę, bez koksu, naturalnie, żadnych saa/ph/sarmów, ab...

źródło: comment_cq4xryoW2avO0bWY6Ja2lQIiuqIZYtJQ.jpg

Pobierz
  • 67
@maxoutday: 191cm/153kg, staż jeśli liczyć od pierwszego dnia to jakieś ~8lat strzeli. Z czego za ciężary wziąłem się w marcu 2016 wyciskałem wtedy 147x3 (od tamtego okresu było też ~pół roku przerwy, przez przeprowadzkę i kontuzje nie związane z siłownią). Wcześniej to były bro splity, SW, i raczej takie bez celu machanie.
wiem że teraz decydując się na koks po prostu bym się #!$%@?ł.


@IntruderXXL: Wystarczy badanie jw. lub wlosa i uwierze. Taki czlowiek malej wiary ze mnie, za krotko zyje i za malo widzialem. I nie, nie trzeba bic duzych ilosci jak to robia obecnie malolaty, aby byly wyniki....( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
@NooB1980: Spoko, żadnych badań nie planuje w najbliższym czasie, więc nie uwierzysz. Ale to jest zdrowe podejście niestety, 99% osób "naturalnych" mających jakies wyniki siłowe czy to sylwetkowe tak naprawdę jedzie na koksie albo ma za sobą wiele cykli, ba większość osób #!$%@? wyglądających, majacych #!$%@? wyniki jedzie na wagonie koksu, wystarczy spojrzeć na youtube, czy pochodzić "chwilę" na siłownie.
Na 2018 planuje zrobić na zawodach 800kg+ raw, naturalnie w między