Wpis z mikrobloga

Zgłosiłam @PomidorovaLova jako nielegalną imigrantkę do U.S. Customs and Border Protection. Opisałam przykłady i załączyłam screeny z jej danymi osobowymi i jak chwali się, że pracuje nielegalnie na wizie turystycznej xD Ciekawe czy ją deportują albo chociaż wlepią jej wilczy bilet przy powrocie xD Zachęcam do walki z polactwem, stop nielegalnym imigrantom!

ps. nie zrobiłabym tego, gdyby nie była z polski c tzn. białegostoku xD
#usa #emigracja
  • 77
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PomidorovaLova: Ale do najbystrzejszych to Ty nie należysz żeby chwalić się pobytem i pracą na lewo w US and A wpisami na mirko xD

Wystarczyło sobie znaleźć pracę z delegacjami i aż by Ci się nie chciało z PL dupy ruszać bo ciągle stany, Kanada, Chiny czy inna Korea i na 2 tyg do Polski
@jacekk001 jak zniesione zostaną promesy (bo w ambasadzie dostajesz tylko promesę a nie wizę, wizę dostajesz od konsula na lotnisku), z wyjazdami do USA bedzie gorzej. Teraz masz wjazd na pół roku i masz wszystko w dupie, możesz pracować i póki Twój pracodawca płaci podatki jestes praktycznie nie do ruszenia


Możesz też przedłużyć turystyczną o kolejne pół roku, aczkolwiek w chwili obecnej rozpatrywane są sprawy z marca.
Czasami mam wrażenie, że to strona monitorująca co tylko można zgłosić i gdzie. Ważne, żeby być pierwszym. ;)
Każdy jest święty. Szkoda tylko, że nie widać tej praworządności na ulicach.