Wpis z mikrobloga

Zgłosiłam @PomidorovaLova jako nielegalną imigrantkę do U.S. Customs and Border Protection. Opisałam przykłady i załączyłam screeny z jej danymi osobowymi i jak chwali się, że pracuje nielegalnie na wizie turystycznej xD Ciekawe czy ją deportują albo chociaż wlepią jej wilczy bilet przy powrocie xD Zachęcam do walki z polactwem, stop nielegalnym imigrantom!

ps. nie zrobiłabym tego, gdyby nie była z polski c tzn. białegostoku xD
#usa #emigracja
  • 77
@gdziemojaemka: ale jaki był powód tego, że to zrobiłaś? Obraziła Cię, czy tylko fakt że jest nielegalnie był tym powodem? A może jesteś po prostu psychoprawakiem i fanatykiem obecnego prezydenta usa...
całkiem niezłą pracę na czarno jak większość Polaków tutaj :)


@PomidorovaLova: czyli nie masz żadnej umowy etc, wszystko jest ustalone z pracodawcą tylko na słowo? Jak jest z ubezpieczeniem zdrowotnym w takiej sytuacji? I pewnie nie powiesz co to za praca, na czym polega? Szkoda bo jestem ciekaw ;)
Pewnie o części z tych rzeczy już tu gdzieś pisałaś, ale nie mam teraz zbytnio czasu poczytać, dlatego pytam
miałam już w Polsce pracę z delegacjami :) dlatego siedzę w Chicago, mam dach nad głową, samochód i całkiem niezłą pracę na czarno jak większość Polaków tutaj :)


@PomidorovaLova: jestem ciekaw jakby cie zatrzymala policja do kontroli, przez przypadek przekroczysz predkosc czy cos. co wtedy?
@Dead_Inside bez różnicy czy jestes na wizie, czy masz ją przekroczoną czy jestes legalnie, czy nie. Policja sprawdzi Twoje dokumenty i pusci Cie dalej. Nawet jak Cie sprawdzą ze jestes troche wypity, to zapytaja gdzie mieszkasz i kazą Ci powoli jechac za radiowozem az do domu. Problem sie zaczyna jak kogos potrącisz/zabijesz - wtedy na bank wyslą sprawę do imigracyjnych by sprawdzic czy jestes legalnie w usa. Ktoś na mirko pisał ostatnio