Wpis z mikrobloga

Ty i super inteligentny ślimak oboje dostajecie po milionie dolarów i oboje stajecie się nieśmiertelni. Jednakże umrzesz, gdy ślimak cię dotknie.

Ślimak zawsze wie gdzie jesteś i powoli pełznie w twoim kierunku. Jaki jest twój plan?
  • 71
  • Odpowiedz
@Lagranzjan: ślimak przekupuje skorumpowanego polskiego sędziego i płaci mu 10 tys. dolarów za korzystny dla niego wyrok. Jak mówiłem, ślimak jest super inteligentny
  • Odpowiedz
@swango: ok, więc jak zrobiłem na nim kopiec kreta ze ślimakolu to nie umarł, bo jest nieśmiertelny, ale biedak jest sparaliżowany. Odchodzę zwycięzkim krokiem z dwoma milionami, bo na co mu skoro i tak nie może nic zrobić :)
  • Odpowiedz
@szzzzzz: jesteście nieśmiertelni, więc ślimak się w końcu zorientuje że jest śledzony i wynajmie cyngla żeby się go pozbyć. Wtedy może podpełznąć i nikt cię nie ostrzeże
  • Odpowiedz
@swango Ehh przeplacil... a ja ubiore kombinezon (pomarańczowy z pingwinów z madagaskaru), zacznę go przytulać i tak naprawdę okaże się że ślimak by cały czas samotny i jedyne czego chciał to bliskości z kimś. Od teraz jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi xD
  • Odpowiedz
@swango: Ślimak ma do przepełzania skończony dystans do mnie. Zanim jednak pokona całą odległość, musi najpierw dopełznąć do 1/2 długości, ale zanim dopełznie do 1/2, musi najpierw dopełznąć do 1/4, ale zanim dopełznie do 1/4, musi najpierw dopełznąć do 1/8, i tak w nieskończoność. Wynika z tego, że ślimak ma do przebycia nieskończoną liczbę odcinków o skończonej długości. Ponieważ nie da się pokonać nieskończonej liczby odcinków w skończonym czasie, ślimak nigdy
  • Odpowiedz